Sandecja – Skra 1:2 (koniec) | Termalica – Ruch 2:1 (koniec)
Sandecja Nowy Sącz
1:2 (0:0)
Skra Częstochowa
Piątek 31.03.2023, 18:00 • Stadion Miejski, Niepołomice • Fortuna 1 Liga • 25. kolejka

90+8
    Tomasz Boczek napomniany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

90+8
    Mateusz Winciersz kolejnym piłkarzem napomnianym żółtą kartką w doliczonym czasie.

90+5
    Michal Piter-Bucko napomniany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

90+5
    Jakub Wróbel napomniany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

90+3
    Oskar Krzyżak kolejnym zawodnikiem z żółtym kartonikiem na koncie.

90+3
    Jakub Bursztyn napomniany żółtą kartką za opóźnianie gry.

90+2
    Zmiana w drużynie Sandecja Nowy Sącz:
    z boiska schodzi Potoma, na boisku pojawia się Manzorro.

90+2
    z boiska schodzi Nekić, na boisku pojawia się Kirss.

87
    Maissa Fall napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

85
    Gol dla Skry!
    Strzelcem bramki samobójczej TOMASZ BOCZEK.

W 85. minucie w pole karne Sandecji wybrali się gracze Skry, ale to żaden z nich, a Tomasz Boczek trafieniem samobójczym doprowadził do wyniku 2:1 dla częstochowian.

83
    Beniamin Czajka napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

80
    Strzelcem bramki PIOTR NOCOŃ.

Skra nie miała innego wyjścia zamiast ruszyć do zdecydowanego ataku, na którego efekt nie trzeba było długo czekać. W 80. minucie ponownie był remis, do którego doprowadził swoim uderzeniem Piotr Nocoń.

80
    Michał Walski napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

77
    z boiska schodzi Chmiel, na boisku pojawia się Nawotka.

77
    z boiska schodzi Wróbel, na boisku pojawia się Mas.

73
    Gol dla Sandecji!
    Strzelcem bramki MICHAŁ WALSKI.

To jednak dziesięciu gospodarzy, a nie jedenastu gości zdobyło prowadzenie 1:0. Trener Kafarski trafił ze zmianą, ponieważ uderzenie do bramki Jakuba Bursztyna oddał Michał Walski, który w przerwie wszedł na boisko za Martina Kostala. Sandecja o kilkanaście minut od zwycięstwa w ciekawych okolicznościach.

72
    Zmiana w drużynie Skra Częstochowa:
    z boiska schodzi Gołębiowski, na boisku pojawia się Jaroch.

72
    z boiska schodzi Flak, na boisku pojawia się Winciersz.

72
    z boiska schodzi Kozłowski, na boisku pojawia się Sangowski.

46
    z boiska schodzi Kostal, na boisku pojawia się Walski.

34
    Jakub Iskra ukarany czerwoną kartką i Sandecja Nowy Sącz będzie musiała radzić sobie w dziesięciu przez większą część meczu.

Gole: 73. Walski – 80. Nocoń, 85. Boczek (sam.)

Kartki:   80. Walski (SAN), 87. Fall (SAN), 90+5. Wróbel (SAN), 90+5. Piter-Bucko (SAN), 90+8. Boczek (SAN) – 83. Czajka (SKC), 90+3. Bursztyn (SKC), 90+3. Krzyżak (SKC), 90+8. Winciersz (SKC)   34. Iskra (SAN)

Posiadanie piłki: 40 % : 60 %.
    Strzały celne: 4:7. Strzały niecelne: 5:6. Rzuty rożne: 7:4. Spalone: 2:0. Foule: 12:10.
    Sandecja Nowy Sącz: Nomm – Nekić (90. Kirss), Piter-Bućko, Boczek, Iskra, Maissa Fall, Potoma (90. Manzorro), Pawłowski, Chmiel (77. Nawotka), Kostal (46. Walski), Wróbel (77. Mas).

Zmiany: Putnocky – Mas, Kirss, Toporkiewicz, Walski, Nawotka, Słaby, Palacz, Manzorro.

Trener: Tomasz Kafarski

Skra Częstochowa: Bursztyn – Mesjasz, Czajka, Krzyżak, Flak (72. Winciersz), Babiarz, Olejnik, Lukoszek, Nocoń, Kozłowski (72. Sangowski), Gołębiowski (72. Jaroch).

Zmiany: Szymkowiak – Winciersz, Brusiło, Pyrdoł, Gojko, Jaroch, Sangowski, Sajdak, Kitliński.

Trener: Jakub Dziółka

Sędziowie: Radosław Trochimiuk (Ciechanów)