Polkowice – Znicz 1:2 (koniec) | Kotwica – Radunia 1:2 (koniec) | Pogoń Sdl. – Jastrzębie 1:1 (koniec)
Garbarnia – Wisła Pu. 4:1 (koniec) | Zagłębie II – Siarka T. 2:1 (koniec) | Olimpia E. – Lech II P. 0:1 (koniec)
Motor – Śląsk II 3:0 (koniec) | Polonia W. – Hutnik 1:0 (koniec)
Polonia Warszawa
1:0 (1:0)
Hutnik Kraków
Sobota 01.04.2023, 17:00 • Stadion im. generała Kazimierza Sosnkowskiego, Warszawa • 2. Liga • 25. kolejka

Kończymy na dziś emocje związane z eWinner 2. Ligą! Ten dzień przyniósł wiele ciekawych zwrotów akcji w kwestii walki o awans i utrzymanie na tym poziomie rozgrywkowym. Przed nami następne kolejki, które będą jeszcze bardziej interesujące. Dziękuję za wspólne piłkarskie emocje i zachęcam do ich przeżywania w kolejnych relacjach LIVE w serwisie Lajfy. Miłego wieczoru. Do następnego! (19:05:44)
    Skromnie, bo różnicą jednej bramki, ale w ostateczności wygrywa Polonia Warszawa to trudne domowe starcie z niżej notowanym w tabeli Hutnikiem Kraków. Na poziomie eWinner 2. Ligi nowym liderem są właśnie "Czarne Koszule"!

90+5

90+4
    Zbyt długa wrzutka jednego z piłkarzy ekipy gości z prawej flanki. Na drugiej stronie boiska dobiega jeszcze do futbolówki Krystian Lelek, ale po chwili traci posiadanie piłki.

90+3
    Śpieszy się już teraz Hutnik w swojej grze, aby jeszcze w ostatnich sekundach gry przedostać się z piłką w pole karne gospodarzy, którzy są cofnięci do defensywy całym zespołem.

90+2
    Za faul taktyczny na połowie przeciwnika ogląda żółty kartonik Krzysztof Świątek z Hutnika Kraków.

90+1
    Arbiter główny tego starcia Artur Aluszyk z Barlinka przedłużył grę w tym starciu o cztery minuty.

90
    Ukarany jeszcze stoper "Czarnych Koszul" Tomasz Wełna żółtą kartką za opóźnianie wznowienia gry z rzutu wolnego na własnej połowie.

89
    Składnie pograli goście na prawej flance i Patryk Kieliś zebrał się do dośrodkowania, ale jego próbę powstrzymali obrońcy warszawskiej Polonii.

88
    Teraz wybija Tomasz Wełna podanie na bliższy słupek bramki Polonii Warszawa, ale po chwili dochodzi do sytuacji strzeleckiej z około 13. metrów piłkarz Hutnika jednak jego uderzenie z półwoleja przelatuje obok bramki.

87
    Kamil Wenger uderza z pola karnego na bramkę rywala, ale piłka poszybowała nad poprzeczką i od linii 5. metra grać będzie Jakub Lemanowicz.

85
    Rzut wolny na połowie gospodarzy rozegra Hutnik Kraków, który wciąż jest blisko, ale brakuje w ich poczynaniach ofensywncyh konkretów.

84
    Jest również druga z rzędu zmiana w Polonii Warszawa:
    na ławkę rezerwowych kieruje się już Wojciech Fadecki, a zmienia go Grzegorz Aftyka.

84
    Będzie podwójna roszada w szeregach Polonii Warszawa:
    z boiska schodzi strzelec jedynej w tym starciu bramki Michał Bajdur, a na murawie pojawia się doświadczony gracz środka pola Łukasz Piątek.

83
    Czwarta w tym spotkaniu zmiana w drużynie Hutnika Kraków:
    z grą żegna się Damian Urban, a na placu pojawia się Krystian Lelek.

83
    Z łatwością wpada w pole karne Hutnika Bartosz Biedrzycki, który złamał to zagranie i podał do Pawła Tomczyka, ale napastnikowi Polonii piłka odskakuje w przód i jego strzał był już niezbyt dokładny, a przede wszystkim niecelny.

82
    Interwencja na murawie Lemanowicza udana. Chwyta on zagranie w pole karne jednego z piłkarzy Hutnika. Coraz mniej śpieszą się do kontynuowania gry gospodarze, którzy chyba już wiedzą, że ten wynik po dzisiejszej porażce u siebie Kotwicy Kołobrzeg z Radunią Stężyca 1:2 daje im fotel lidera na okres najbliższego tygodnia.

81
    Dośrodkowanie po ziemi z prawego skrzydła w pole karne gości, ale tam czujny jest na swoim posterunku Adam Wilk – golkiper biało-błękitno-niebieskich.

80
    Równe dziesięć minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry, a sędzia główny Artur Aluszyk odgwizduje faul w ofensywie gracza Hutnika. Rzut wolny rozegra Polonia Warszawa.