Środa 05.04.2023, 13:00 • Stadion Leśny, Wronki • 2. Liga • 24. kolejka

Rzuty rożne: 8:4.
    Spalone: 0:2.
    Faule: 14:14.
    Wysoka porażka Garbarni

Przekonująca wygrana Lecha II Poznań w eWinner II lidze. Dobrze dysponowana drużyna pokonała 3:0 Garbarnię Kraków. Pierwszoplanowym zawodnikiem był Joao Amaral, który do dwóch goli z rzutów karnych, dorzucił asystę przy bramce Oskara Tomczyka.

90+3

90
    Doliczony czas.

88
    Gol dla Lecha!
    Strzelcem bramki OSKAR TOMCZYK.

W 88. minucie Joao Amaral wcielił się w rolę asystenta i dostarczył piłkę Oskarowi Tomczykowi. Zmiennik miał nadspodziewanie dużo miejsca i pokonał Xaviera Dziekońskiego płaskim uderzeniem z kilkunastu metrów w narożnik bramki. Lech II Poznań już na prowadzeniu 3:0.

87
    Stanowcza reakcja sędziego Piotra Pazdeckiego po przewinieniu zawodnika Lecha II Poznań na połowie przeciwnika.

86
    Mateusz Nowak zabrał się za uderzenie z dystansu. To chyba jedyna metoda Garbarni Kraków na zagrażanie Dominikowi Holcowi.

83
    Wojciech Słomka miał możliwość zmniejszenia strat uderzeniem z dystansu. Bardzo interesująca próba pomocnika Garbarni Kraków, jednak zakończyła się ona lądowaniem piłki na poprzeczce zdezorientowanego Dominika Holca.

83
    Komplet zmian przeprowadzony przez obu szkoleniowców.

82
    Blokowane uderzenie oddane z dystansu przez Wojciecha Słomkę.

80
    Bartłomiej Mruk napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

79
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków:
    z boiska schodzi Mularczyk, na boisku pojawia się Gądek.

79
    Zmiana w drużynie Lech II Poznań:
    z boiska schodzi Pawłowski, na boisku pojawia się Wolski.

79
    z boiska schodzi Cywka, na boisku pojawia się Żołądź.

79
    z boiska schodzi Citaiszwili, na boisku pojawia się Dziuba.

79
    Michał Gurgul napomniany żółtą kartką za uderzenie przeciwnika w twarz.

Gole: 15. Amaral (kar.), 74. Amaral (kar.), 88. Tomczyk

Kartki:   79. Gurgul (LP2) – 15. Warczak (GRB), 49. Polak (GRB), 68. Nowak (GRB), 80. Mruk (GRB)   73. Polak (GRB)

Posiadanie piłki: 61 % : 39 %.
    Strzały celne: 9:3. Strzały niecelne: 5:8. Rzuty rożne: 8:4. Spalone: 0:2. Foule: 14:14.
    Lech II Poznań: Holec – Żukowski, Satka, Gurgul, Douglas (62. Kukułka), Cywka (79. Żółądź), Pawłowski (79. Wolski), Amaral, Citaiszwili (79. Dziuba), Sobiech (46. Tomczyk), Antczak.

Zmiany: Stachowiak – Kukułka, Tomaszewski, Żołądź, Dziuba, Wolski, Tomczyk, Gogół, Zagórski.

Trener: Artur Węska

Garbarnia Kraków: Dziekoński – Warczak, Nakrosius, Mruk, Polak, Tymosiak (73. Handzlik), Mularczyk (79. Gądek), Słomka, K. Dziedzic (59. Marszalik), Purcha (46. Karbownik), Assinor (59. Nowak).

Zmiany: Bartusik – Bartków, Marszalik, Gądek, Kardas, Nowak, Handzlik, Karbownik.

Trener: Maciej Musiał

Sędziowie: Piotr Pazdecki (Koszalin)