Rekord – BSF ABJ 7:1 (koniec) | AZS UŚ – Piast 1:1 (koniec) | Red Devils – Jagiellonia 2:5 (koniec)
Legia – Clearex 7:3 (koniec) | Dreman – Constract 2:6 (koniec) | GI Malepszy – Red Dragons 1:3 (koniec)
Red Devils Futsal Club
2:5 (0:1)
Jagiellonia Białystok
Sobota 08.04.2023, 16:00 • Hala Centrum Park Chojnice • FOGO Futsal Ekstraklasa

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (23:48:11)

Futsaliści Jagiellonii Białystok byli znacznie skuteczniejsi od gospodarzy z Chojnic. Ostatecznie konfrontacja zakończyła się rezultatem 5:2 dla przyjezdnych, a każdego gola dla nich strzelił inny zawodnik.

40

39
    Żółta kartka dla zespołu Red Devils Chojnice (Pa. Laskowski).

35
    Pozostało zaledwie pięć minut do zakończenia rywalizacji w Chojnicach.

34
    Ciekawe rozegranie szybkiego ataku. Piłka wędrowała jak po sznurku między gospodarzami, ale zabrakło wykończenia tej akcji. W ostatnim momencie futsalówka uciekła w niepożądanym kierunku.

33
    Znakomite minuty w wykonaniu Jagiellonii Białystok. Cztery gole przewagi dają już dużo spokoju gościom.

29
    Trudno jest przejąć inicjatywę gospodarzom.

28
    Ataki Jagiellonii Białystok przyniosły efekt w postaci drugiego gola Ołeksandra Kolesnikowa. Coraz trudniejsza sytuacja Red Devils Chojnice.

27
    Strzelcem bramki OŁEKSANDR KOLESNIKOW.

26
    Ponownie naciskają zawodnicy Jagiellonii Białystok i starają się o uspokojenie sytuacji na boisku drugim trafieniem.

25
    Bezbramkowe pięć minut meczu po przerwie.

24
    Groźne uderzenie spoza linii pola bramkowego. Golkiper nie musiał interweniować, ale do końca kontrolował tor lotu piłki, która przeleciała nieznacznie obok słupka.

23
    Białostoczanie nie chcą oddawać piłki i pozwolić na rozgrywanie Red Devils Chojnice.

22
    Rozpoczęła się druga połowa spotkania, a w niej Red Devils Chojnice mają za zadanie odrobić skromną stratę do Jagiellonii Białystok.

21

Pierwsza połowa meczu zakończona i do szatni na przerwę zeszli ze skromną zaliczką białostoczanie. Zobaczymy, co wydarzy się po przerwie.

20

19
    Jagiellonia Białystok zapracowała na swoje prowadzenie, które zawdzięcza uderzeniu z przedłużonego rzutu karnego Cristiana Vargasa.

18
    Bramkę z 10 metrów zdobywa CRISTIAN VARGAS..

17
    Będzie szansa na zdobycie prowadzenia z przedłużonego rzutu karnego. Okazja Jagiellonii Białystok.

16
    Przyspieszają zawodnicy z Białegostoku, ale napotykają na mocny opór przeciwników z Chojnic.

15
    Pozostało zaledwie pięć minut do zakończenia pierwszej połowy meczu.

14
    Spięcie rozpędzonych zawodników blisko linii bocznej boiska. Sędziowie byli czujni i nie zdecydowali się na odgwizdanie rzutu wolnego ani dla gospodarzy, ani dla gości.

13
    13. minuta nie okazała się pechowa dla żadnego z zespołów.

12
    Raz jeszcze mocna reakcja sędziego i zdecydował się on na napomnienie zawodnika Jagiellonii Białystok żółtym kartonikiem.

11
    Żółta kartka dla zespołu Jagiellonia Białystok (Piotr Skiepko).

10
    Pierwsza połowa spotkania jest na półmetku.

9
    Jagiellonia Białystok stara się narzucać własne warunki rywalizacji gospodarzom z województwa pomorskiego.

8
    Wyglądało to interesująco, ponieważ futsalówka toczyła się po boisku między zawodnikami w szybkim tempie. Znalazło się miejsce do oddania strzału, ale jak spod ziemi wyrósł defensor i popisał się blokiem. Wyłącznie korner.

7
    Gospodarze poradzili sobie w obronie, choć przyspieszenie Jagiellonii Białystok wyglądało niebezpiecznie.

6
    Musieli sposobić się gospodarze do dynamicznego powrotu, ponieważ rozpędzeni w swoim kontrataku byli rywale. Ostatecznie podanie, które w założeniu miało być ostatnim, zostało zatrzymane przez zawodnika broniącego. Tylko rzut rożny.

5
    Pierwsze przewinienie wycenione przez sędziów na napomnienie żółtym kartonikiem.

4
    Żółta kartka dla zespołu Red Devils Chojnice (Guldi Kokoładze).

3
    Pierwsze ataki są nieskuteczne.

2
    Rozpoczęła się konfrontacja w Chojnicach. Niebawem przekonamy się, która z drużyn ruszy do zdecydowanego natarcia.

1

Futsaliści wyszli na boisko i niebawem rozpoczną rywalizację o ligowe punkty.

Trwa rozgrzewka w Hali Centrum Park w Chojnicach.

Red Devils Chojnice: Czarnowski, Puczka – Pastars, Porto, Neheła, Pa. Laskowski, Koleśnik, Prz. Laskowski, Kokoładze, Skubczenko, Szopiński, Włodarczyk, Kręcki.
    Trener: Jarosław Piesockij

Jagiellonia Białystok: Dobreńko, Ulman – Lisowski, Citko, Moreno, Kożuszkiewicz, Vargas, Skiepko, Kolesnikow, Makal, Sandecki, Łabieniec.
    Trener: Adrian Citko

Sędziowie: Żurawski, Adamonis – Marcinkowski, Grzębowski.

Zapraszamy na relację na żywo z meczu FOGO Futsal Ekstraklasy w Chojnicach. Red Devils zmierzą się w nim z Jagiellonią Białystok. Początek rywalizacji o godzinie 16.

Witamy. Mecz rozpocznie się o 16:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Gole: 37. Pastars, 38. Kokoładze – 18. Vargas (10 m rzut karny), 27. Kolesnikow, 31. Ulman, 32. Moreno, 36. Citko

Kartki:   4. Kokoładze (CHO), 39. Pa. Laskowski (CHO) – 11. Skiepko (SSB)

Red Devils Futsal Club: Czarnowski, Puczka – Pastars, Porto, Neheła, Pa. Laskowski, Koleśnik, Prz. Laskowski, Kokoładze, Skubczenko, Szopiński, Włodarczyk, Kręcki.

Sędziowie: Żurawski, Adamonis – Marcinkowski, Grzębowski