Shelton – Dimitrow 1:2 (koniec) | Lehecka – Ruusuvuori 2:0 (koniec)
Davidovich Fokina – Chaczanow 0:2 (koniec) | Rublew – Munar 2:1 (koniec)
Vacherot – Nardi 0:2 (koniec) | Djoković – Gachov 2:0 (koniec)
Evans – Iwaszka 1:2 (koniec) | Kecmanović – Musetti 0:2 (koniec)
Bonzi – Tsitsipas 0:1; 0:0; 0-0 (Domyślne) | Hurkacz – Draper pl 2:1 (koniec)
Jack Draper
Jack Draper
1
3 7 5
Wtorek 11.04.2023, 17:05ATP Monte Carlo - Rolex Monte-Carlo Masters (kort ziemny) • 2. runda

7:5
    Przepiękna akcja zakończona punktowym atakiem Hurkacza i Polak wygrywa w pełni zasłużenie to wyrównane starcie z Brytyjczykiem Jackiem Draperem 2:1!

A-40
    W aut huknął po skosie teraz Draper i będzie piłka meczowa dla Huberta Hurakcza!

6:5
    W aut huknął teraz Jack Draper, który daje Hubertowi prowadzenie 6:5 na finiszu tego spotkania!

30-30
    I dwudziesta dziś zagrywka punktowa Polaka!

15-30
    Zdenerwowany Hurkacz punktuje asem serwisowym!

5:5
    Udanie atakuje w tej wymianie Jack Draper i mamy remis 5:5 w trzeciej partii!

5:4
    Doprowadza do wygranej w tym gemie Hubert Hurkacz i prowadzi 5:4 w trzeciej partii!

4:4
    Rzutem na taśmę wygrywa ósmego gema Jack Draper i jest już 4:4. Ciekawe spotkanie oglądamy jak dotychczas!

30-30
    Świetnie zaserwował nie do obrony Jack Draper dla Huberta Hurkacza. Po 30!

4:3
    Jack Draper dość szybko odpowiada przełamaniem Hubertowi Hurkaczowi i punktuje wygrywająć tym samym gema serwisowego Polaka!

40-A
    Długa wymiana na koncentrację z obu stron i w końcu doprowadzil do gry pod siatką Hurkacza jego rywal, a Polak się pomylił i zapunktował na kolejnego brejkpointa Draper!

30-40
    Znów nie sprzyja Polakowi taśma po ataku w którą piłka odbita wychodzi na aut. Brejkbol na korzyść Brytyjczyka jest całkiem realny!

4:2
    Fatalny błędy serwisowe po stronie Jacka Drapera i ma wygraną w gemie na przełamanie przeciwnika polski tenisista!

A-40
    Słabo uderza stylowo teraz Draper i jest szansa na przełamanie ze strony Hurkacza!

30-40
    As serwisowy po stronie Brytyjczyka!

3:2
    Kolejnego asa w tym meczu zagrywa Polak i kończy tym zagraniem piątego gema seta trzeciego!

30-15
    Asem poczęstował Hubert Hurkacz swojego rywala!

2:2
    Wygrywa mimo wszystko swojego gema serwisowego Brytyjczyk!

2:1
    As serwisowy w wykonaniu Polaka na zakończenie trzeciego, zwycięskiego dla niego gema!

1:1
    Rozprawia się Brytyjczyk z Polakiem w drugim gemie trzeciego seta i jest remis 1:1 po asie Drapera!

1:0
    Na aut atakuje piłkę wyrzucony nieco Draper i pierwszy gem w trzeciej partii pada łupem wrocławianina!

40-15
    Częstuje przeciwnika asem serwisowym Polak Hubert Hurkacz!

6:7
    Ależ fenomenalne zagranie Jacka Drapera na zasięgu spoza obszaru kortu w sam narożnik pola i wygrywa tego drugiego seta po wyniku 7:3 w tie-breaku, a efektem tego jest remis w meczu 1:1!

3-6
    Będzie miał trzy piłki setowe Brytyjczyk Jack Draper po udanym ataku!

2-1
    Punktuje serwisem Hubert!

6:6
    Nieudany return po serwisie Polaka i ma wygraną w tym gemie Hurkacz na swoim koncie!

5:6
    Nie pozwala grać dalej Polakowi jego rywal i jest prowadzenie 6:5 Jacka Drapera. Za moment gem dwunasty w którym to serwować będzie Polak!

5:5
    Nieudanie podbija piłkę po zagrywce Polaka jego rywal i bez szans teraz na lepszy rezultat Jack Draper!

30-0
    I jeszcze raz dokłada punktowy serwis Hurkacz!

15-0
    Od bardzo celnej zagrywki zaczyna grę w tym gemie Polak!

4:5
    Tak się właśnie dzieje. Reprezentant Wielkiej Brytanii dopina swego i to on prowadzi 5:4 w drugiej odsłonie rywalizacji!

40-30
    Będzie brejkbol dla Polaka i duża szansa na przełamanie w kluczowym momencie gry!

4:4
    Asem kończy tego gema serwisowego Hurkacz!

3:4
    Broni swój serwis brytyjski zawodnik i to on prowadzi teraz 4:3!

3:3
    Szybko wyrównuje stan rywalizacji w drugim secie "Hurki"!

40-15
    Jeszcze jeden as wrocławianina. Świetny w tym elemencie gry jest Polak!

30-15
    Kolejny as w dorobku Polaka!

15-0
    Dobrze na początku rywalizacji w tym gemie serwuje Hurkacz!

2:3
    Przełamanie powrotne po fatalnym uderzeniu piłki w daleki aut i nawiązuje kontakt wynikowy ze swoim rywalem polski zawodnik!

A-40
    I znów brejkbol na koncie Huberta Hurkacza, który staje przed szansą przełamania wyniku w ważnym momencie tej rywalizacji!

40-A
    As Drapera!

40-30
    Pograł na przetrzymanie piłki z rywalem Hurkacz i w końcu Brytyjczyk myli się atakiem w siatkę. Okazja do przełamania wyniku na korzyść Huberta!

1:3
    Asem serwisowym wbija się w kort Polak. Pierwszy gem w drugiej odsłonie meczu na koncie Hurkacza!

A-40
    Pora na przewagę Huberta Hurkacza, który chce pokazać, że w tym secie jeszcze będzie walczył o korzystny wynik.

40-A
    Jeszcze jeden brejkbol do wykorzystanai przez tenisistę z Wielkiej Brytanii!

40-40
    Kolejna piłka w której polski zawodnik broni się mocną zagrywką w kierunku rywala. Przewagi po asie!

15-40
    Forhend wzdłuż linii bocznej punktowej strefy zagrany celnie przez Brytyjczyka. Okazja do przełamania i to kolejnego na rzecz Drapera!

15-0
    As Huberta na początku tego grania!

0:3
    3:0 w gemach drugiej odsłony tego meczu prowadzi Jack Draper. Dobra postawa brytyjskiego zawodnika w ostatnich minutach gry!

0:2
    Mocno i do tego w aut uderza teraz Hubert Hurkacz. Polski tenisista musi uznać wyższość rywala tym razem!

15-40
    Wyrzucony Hurkacz w obronie i mamy pierwszą okazję do przełamania dla Jacka Drapera w tym secie drugim!

15-30
    Świetnie wstrzela się mocną zagrywką po prostej przed siebie w sam środek kortu Hubert Hurkacz!

0:1
    W aucie ląduje atak Huberta Hurkacza. Prowadzi 1:0 w drugim gemie tej rywalizacji brytyjski zawodnik!

A-40
    Niewymuszony błąd w uderzeniu forhendowym brytyjskiego zawodnika i mamy okazję na szybkie przełamanie w pierwszym gemie seta drugiego dla Polaka!

6:3
    Nie oddaje w ręce losu końcówki tej rywalizacji Hubert Hurkacz i od razu kończy pewnym uderzeniem w wolne pole. 6:3 wygrywa pierwszego seta Polak choć z lekkimi problemami, ale pomogła duża zaliczka z początku gry!

40-15
    As serwisowy w wykonaniu Polaka. To już ósma punktowa zagrywka Hubiego w tym starciu. Będzie setbol dla wrocławianina!

5:3
    Swój gem serwisowy udanie ponownie wygrywa Brytyjczyk!

15-40
    Pierwszy as serwisowy Drapera w tej potyczce!

5:2
    Przestrzelony atak forhendem w aut Polaka i mamy drugi gem z rzędu na koncie jego brytyjskiego przeciwnika. Teraz to Draper będzie serwował. Wziął się zdecydowanie do pracy rywal Huberta Hurkacza!

15-40
    Będzie pierwszy brejkpoint w tym pojedynku dla Jacka Drapera!

15-15
    W aut returnuje zagrywkę Hurkacza przeciwnik z Wielkiej Brytanii.

5:1
    I jest pierwszy w tym starciu gem na koncie Jacka Drapera. 40:15 wygrał brytyjski tenisista!

5:0
    W aut returnuje zagranie Polaka jego rywal z Wielkiej Brytanii. Bliski wygranej w secie pierwszym jest Hubert Hurkacz!

40-30
    Siódmy w tym starciu as na koncie Hurkacza!

4:0
    4:0 prowadzi w tym meczu już Hubert Hurkacz!

40-15
    Aut po bekhendowym zagraniu Drapera. Kolejna piłka na przełamanie w pierwszym secie tej rywalizacji dla Polaka!

3:0
    Bardzo mocno i celnie serwuje Polak i kolejny gem ląduje w jego dorobku. Jak na razie bezdyskusyjna przewaga Huberta Hurkacza!

40-15
    Świetna zagrywka i jeszcze jeden as w dorobku Huberta Hurkacza!

30-0
    Fatalnie podbija piłkę Draper po uderzeniu zagrywką Hurkacza. Kolejny as Polaka!

15-0
    Od asa zaczyna grę w trzecim gemie Hurkacz!

2:0
    W siatkę huknął Jack Draper i mamy pierwsze w tym meczu, a na dodatek dość łatwe przełamanie na korzyść Polaka!

40-0
    Mocny forhend po prostej Hurkacza i nieudanie odbija szybującą z ciekawą rotacją piłkę brytyjski tenisista. Pierwszy w tym starciu brejkbol na korzyść Huberta!

1:0
    Kończy pierwszego gema Hubert Hurkacz. Źle podbija zagrywkę Polaka rywal Jack Draper!