Śląsk – Wisła Pł. | 3:1 (koniec) | | | Cracovia – Zagłębie L. | 0:1 (koniec) | | | Widzew – Górnik Z. | 2:3 (koniec) |
GKS K. – Puszcza | 2:2 (koniec) | | | Arka – Ruch | 0:2 (koniec) | | | Odra O. – Stal Rz. | 2:0 (koniec) |
Garbarnia – Polonia W. | 1:3 (koniec) | | | Motor – Radunia | 3:1 (koniec) | | | KKS – Siarka T. | 2:2 (koniec) |
Pogoń Sdl. – Hutnik | 0:0 (koniec) | | | Olimpia E. – Zagłębie II | 0:1 (koniec) | | | Stomil – Wisła Pu. | 0:3 (koniec) |
Leeds – Newcastle | 2:2 (koniec) | | | Aston Villa – Tottenham | 2:1 (koniec) | | | Crystal Palace – Bournemouth | 2:0 (koniec) |
Chelsea – Nottingham | 2:2 (koniec) | | | Man Utd – Wolves | 2:0 (koniec) | | | Southampton – Fulham | 0:2 (koniec) |
Salernitana – Atalanta | 1:0 (koniec) | | | Spezia – AC Milan | 2:0 (koniec) | | | Inter – Sassuolo | 4:2 (koniec) |
Sociedad – Girona | 2:2 (koniec) | | | Osasuna – Almeria | 3:1 (koniec) | | | Villarreal – Bilbao | 5:1 (koniec) |
Real Madryt – Getafe | 1:0 (koniec) |
Bayern – Schalke 04 | 6:0 (koniec) | | | VfL Bochum – Augsburg | 3:2 (koniec) | | | Eintracht – Mainz | 3:0 (koniec) |
Union – Freiburg | 4:2 (koniec) | | | Wolfsburg – Hoffenheim | 2:1 (koniec) | | | Borussia D. – Borussia M. | 5:2 (koniec) |
Strasbourg – Nice | 2:0 (koniec) | | | PSG – Ajaccio | 5:0 (koniec) |
Vik. Pilzno – Ołomuniec | 1:3 (koniec) | | | Sparta – Slavia | 3:2 (koniec) |
Slovan – Dynamo C.B. | 4:0 (koniec) | | | Hradec Kralove – Mlada | 2:0 (koniec) |
Skalica – Tatran | 4:0 (koniec) | | | Rużomberok – Michalovce | 2:0 (koniec) |
Zeleziarne – Spartak T. | 0:3 (koniec) | | | MSK Żilina – Dunajska | 0:1 (koniec) | | | Dukla – Slovan | 1:2 (koniec) |
finał
MFK Rużomberok
2:0
(0:0)
MFK Zemplín Michalovce
83
|
Żółta kartka dla zespołu MFK Rużomberok (Jakub Rakyta).
|
|
78
|
Żółta kartka dla zespołu MFK Rużomberok (Kristóf Domonkos).
|
|
28
|
Żółta kartka dla zespołu MFK Zemplín Michalovce (Polydefkis Volanakis).
|
Gole:
63. Madleňák (Šefčík), 69. Šefčík (Úradník)
Sędziowie: Gemzický – Košecký, Roszbeck
Widownia: 654
Kartki: 78. Domonkos (RUZ), 83. Rakyta (RUZ) – 28. Volanakis (MIC)
Spudłowany karny!:
MFK Rużomberok:
Krajčírik – Úradník, Fabiš, Malý, Selecký (81. Tučný) – Domonkos (80. Rakyta), Zsigmund (C) (66. Švehla) – Šefčík (83. Kelemen), Chrien, Madleňák (66. Macejko) – Gerec.
Zmiany: Frühwald – Mojžiš, Bobček, Halabrín.
Trener: Peter Struhár
MFK Zemplín Michalovce: Kožuchar – Kotula (C), Marjanovič, Volanakis, Ceklič (38. Marcin) – Njie (83. Žofčák) – Vaško (46. Begala), Peña – Magda, Adekunle, Jánošík (83. Kanu).
Zmiany: Száraz – Slebodník, Qose, Ranko, Krivokapić.
Trener: Norbert Hrnčár
Zmiany: Frühwald – Mojžiš, Bobček, Halabrín.
Trener: Peter Struhár
MFK Zemplín Michalovce: Kožuchar – Kotula (C), Marjanovič, Volanakis, Ceklič (38. Marcin) – Njie (83. Žofčák) – Vaško (46. Begala), Peña – Magda, Adekunle, Jánošík (83. Kanu).
Zmiany: Száraz – Slebodník, Qose, Ranko, Krivokapić.
Trener: Norbert Hrnčár
Sędziowie: Gemzický – Košecký, Roszbeck
Widownia: 654