Piast – Constract 1:2 (koniec) | GI Malepszy – Rekord 0:4 (koniec)
1:2 (1:2) Serie: 0:1
Constract Lubawa
Środa 17.05.2023, 18:15 • Arena Gliwice • FOGO Futsal Ekstraklasa • Półfinał

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (20:05:20)

Wszystko w Gliwicach wyjaśniło się w początkowych 10 minutach spotkania. Constract Lubawa zapewnił sobie zwycięstwo 2:1 strzałami Ludgero Lopesa. Po wygranej jest blisko awansu do finału mistrzostw Polski.

40

40
    Ostatnia minuta to po prostu popis Victora Lopeza. Świetna parada bramkarza Constractu Lubawa po niebezpiecznym uderzeniu Rafaela Cadiniego!

40
    Victor Lopez nie dał się pokonać uderzeniem z rzutu karnego. Ogromna szansa na wyrównanie zmarnowana przez Sorokina!

40
    Ogromna szansa na wyrównanie w ostatniej minucie! Bruno sfaulowany w polu karnym!

39
    Ivan Feliz napomniany żółtą kartką za brzydkie przewinienie taktyczne.

38
    Mozolne rozegranie Piasta Gliwice straciło się straceniem piłki. Trafiła ona pod nogi Adriano, któremu z kolei nie udało się oddać uderzenia przez całe boisko do odsłoniętej bramki gospodarzy.

37
    Po trzy przewinienia obu zespołów w drugiej połowie spotkania.

36
    Piast Gliwice rozpoczął atakowanie w wariancie z lotnym bramkarzem. Gospodarze podejmują ryzyko, ale trudno się temu dziwić, skoro czasu ucieka.

35
    Katastrofalne rozegranie rzutu wolnego. Nie udało się wcielić w życie planu Orlando Duarte.

35
    Przerwa na żądanie trenera Orlando Duarte.

35
    Andre Luiz napomniany żółtą kartką za zagranie ręką z premedytacją w celu przerwania ataku przeciwnika.

34
    Nie spieszyło się Andremu Luizowi z wznowieniem gry z linii bocznej boiska. Ostatecznie wymiana podań Constractu Lubawa zakończona strzałem, ale niecelnym.

33
    Nieudane zagranie Victora Lopeza, który tradycyjnie podłączył się do rozegrania piłki. Zepsuł nam się ten mecz, od dawna nie było strzału do sieci.

32
    Piast Gliwice ma problem w obronie z upilnowaniem przeciwników. W kilku sytuacjach Constract Lubawa miał możliwość powiększenia jednobramkowego prowadzenia.

31
    Kompletnie nieudane wykonanie stałego fragmentu gry przez zawodników Constractu Lubawa.

30
    Przerwa w grze spowodowana konserwacją boiska. Druga połowa spotkania jest na półmetku i coraz więcej wskazuje na wyjazdowe zwycięstwo Constractu Lubawa.

Gole: 6. Bruno – 4. Ludgero Lopes, 8. Lopes

Kartki:   4. Bugański (PIA), 10. Teixeira (PIA), 21. Bruno (PIA) – 35. Andre Luiz (CON), 39. Feliz (CON)

Piast Gliwice: Cypun (Widuch, Janiszewski) – Bruno, Bugański, Lazzaretti, Cadini – Lebed, Sorokin, Pegacha, Breno Rosa, Fidersek, Teixeira.

Trener: Orlando Duarte

Constract Lubawa: Lopez (Okuniewski) – Sendlewski, Feliz, Kriezel, Raszkowski – Kaniewski, Adriano, Alasuutari, Andre Luiz, Lopes, Jankowski.

Trener: Dawid Grubalski

Sędziowie: Gawle, Kondrak – Jaruchiewicz, Cieślok