Jastrzębie – Garbarnia 3:1 (koniec) | Kotwica – Motor 0:0 (koniec)
GKS Jastrzębie
3:1 (3:0)
Garbarnia Kraków
Piątek 19.05.2023, 17:30 • Stadion Miejski MOSiR, Jastrzębie • 2. Liga • 32. kolejka
    Koniec meczu w Jastrzębiu-Zdroju! GKS po świetnej pierwszej połowie wygrywa z Garbarnią 3:1. Gospodarze zdobyli trzy gole jeszcze przed przerwą i goście nie byli w stanie nawiązać walki nawet o punkt.

90+4
    Koniec meczu. (19:28:37)

90+2
    Wysoko nad bramką uderzył zza pola karnego Mularczyk.

90
    Trzy minuty dłużej potrwa mecz w Jastrzębiu-Zdroju.

89
    Żółta kartka dla zespołu Garbarnia Kraków (Mruk).

88
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków:
    z boiska schodzi Mularczyk, na boisku pojawia się Kuczak.

87
    Zych minął Dziekońskiego, lecz za mocno odskoczyła mu piłka pod końcową linię. Po chwili podał ją do wbiegającego w pole karne Aliego, a jego strzał blokują defensorzy z Krakowa.

86
    Płaski strzał Boruna zza pola karnego łapie Dziekoński.

84
    Wpadł w pole karne Gołuch. Miał jeszcze sporo czasu na oddanie strzału, lecz ostatecznie stracił piłkęna rzecz obrońców rywali.

81
    Mijają kolejne minuty. Wynik nadal nie ulega zmianie.

78
    Żółta kartka dla zespołu Garbarnia Kraków (Polak).

76
    Bezpośrednie uderzenie na bramkę Drazika ląduje nad poprzeczką.

75
    Rzut wolny dla Garbarni na wprost bramki GKS-u.

73
    Zmiana w drużynie GKS Jastrzębie:
    z boiska schodzi Szymczak, na boisku pojawia się Ali.

73
    z boiska schodzi Vaz, na boisku pojawia się Jadach.

72
    Rzut rożny dla gospodarzy. Nic nie wyniknęło z tego stałego fragmentu gry.

71
    Żółta kartka dla zespołu Garbarnia Kraków (Handzlik).

70
    Zablokowane uderzenie Zycha. Do dobitki próbował jeszcze dopaść Vaz, lecz nie zdołał skierować piłki do siatki.

67
    z boiska schodzi Bartków, na boisku pojawia się Karbownik.

Adrian Somorowski

Gole: 31. Stanclik, 41. Stanclik, 45+4. Zakharchenko – 64. Assinior

Kartki:   6. Szymczak (JAS), 38. Zych (JAS), 59. Vaz (JAS) – 25. Bartków (GRB), 71. Handzlik (GRB), 78. Polak (GRB), 89. Mruk (GRB)

GKS Jastrzębie: Drazik – Lech, Zakharchenko, Golak – Szymczak (73' Ali), Guilherme, Vaz (73' Jadach), Borun, Mucha – Zych, Stanclik (61' Gołuch)

Zmiany: Antkowiak, Klimkiewicz, Kozłowski, Wybraniec, Kłosowicz

Trener: Grzegorz Kurdziel

Garbarnia Kraków: Dziekoński – Warczak, Mruk, Polak – Assinor, Dziedzic, Nowak (30' Handzlik), Bartków (67' Karbownik)– Marszalik, Tymosiak (31' Mularczyk, 88' Kuczak)) – Żak

Zmiany: Kozioł, Słomka,, Kuczak, Purcha, Gądek, Kutrzeba

Trener: Maciej Musiał

Sędziowie: Sebastian Tarnowski (Wrocław) – Michał Hnatkiewicz, Michał Gogolewski