Constract Lubawa
4:2 (1:0) Serie: 3:0
Rekord Bielsko-Biała
Poniedziałek 29.05.2023, 17:45FOGO Futsal Ekstraklasa • Finał

Koniec! Mistrzostwo dla Constractu, który wygrywa 3:0 w rywalizacji finałowej! Trzeba przyznać, że lubawianie spisywali się zdecydowanie lepiej, ale to Rekord był faworytem! (19:49:15)

40
    Gol dla Constractu Lubawa!

Gwóźdź do trumny! Strzał gości na bramkę rywala, blokowany przez TOMASZA KRIEZELA, który po chwili uderza z własnej połowy i trafia do siatki!

40
    30 sekund dzieli gospodarzy od Mistrzostwa!

40
    Czas dla bielszczan!

40
    Kolejna próba po przechwycie, teraz strzela Kaniewski z połowy, ale minimalnie chybił!

39
    Strzał gospodarzy z połowy po przechwycie na pustą bramkę, ale jedynie obity słupek!

38
    Spore zamieszanie w polu karnym gospodarzy, ale Constract w ostatniej chwili oddala zagrożenie!

37
    Lopes z 50 centymetrów uderza po rzucie rożnym, ale Nawrat broni w ostatniej chwili!

37
    Uderzenie z dystansu na bramkę gospodarzy, ale po raz kolejny świetnie na linii bramkowej Lopez!

36
    Leszczak na lewo do Marka, ten uderza piętką, ale świetnie broni Lopez!

36
    Bielszczanie jeszcze wierzą, teraz to oni w natarciu i w ataku pozycyjnym!

35
    Jeszcze Matheus potrzebuje pomocy medyków.

35
    Gol dla Rekordu!

Rekord jeszcze żywy! Szybka kontra gości, dogranie na prawą stronę pola karnego do MATHEUSA FERREIRY, a ten pewnym strzałem trafia!

34
    Rekord od razu przechodzi do ataku w grze w przewadze! Ale na razie sporo niedokładności!

34
    Druga żółta a potem czerwona kartka dla zespołu Constract Lubawa (Malaguti).

33
    Żółta kartka dla zespołu Constract Lubawa (Lopes).

33

LUDGERO LOPES trafia w samo okienko z przedłużonego rzutu karnego!
    Przygotowaliśmy coś specjalnego dla nowych graczy. Zgarnij freebet o wartości 20 PLN od GO+bet na start! Wystarczy założyć konto a następnie zweryfikować.. i to tyle!

20 PLN na start - jak zgarnąć freebet?
    1. Między 29.05 br. godziną 10:00, a 31.05 br. godziną 23:59 zarejestruj konto w GO+Bet z kodem LAJFY
    2. Zweryfikuj konto.
    3. Zaznacz zgody marketingowe.
    4. Odbierz 20 PLN!

Dodatkowo sprawdź nasz "Zakład bez ryzyka 500 PLN", z którego możesz skorzystać w ramach pierwszego zakładu z salda depozytowego!

Piotr Grabowski

Gole: 2. Malaguti, 31. Raszkowski, 33. Lopes (10 m rzut karny), 40. Kriezel – 23. Ferreira, 35. Ferreira

Kartki:   10. Jankowski (CON), 30. Malaguti (CON), 33. Lopes (CON) – 9. Rakić (BIE), 33. Budniak (BIE)   22. Jankowski (CON), 34. Malaguti (CON)

Constract Lubawa: Lopez (Okuniewski) – Kaniewski, Adriano, Alasuutari, Jankowski – Sendlewski, Feliz, Oliveira, Kriezel, Lopes, Dmochewicz, Raszkowski.
    Rekord Bielsko-Biała: Nawrat (Mijas) – Matheus, Rakić, Marek, Korołyszyn – Krzempek, Zastawnik, Popławski, Budniak, Korpela, Korsunow, Leszczak, Kubik.