Górnik Ł. – Wisła K. | 0:3 (koniec) | | | Zagłębie S. – Sandecja | 1:1 (koniec) | | | Podbeskidzie – Resovia | 4:3 (koniec) |
Termalica – Arka | 2:1 (koniec) | | | ŁKS – Odra O. | 1:0 (koniec) | | | Chojniczanka – GKS K. | 3:3 (koniec) |
Ruch – GKS T. | 1:0 (koniec) | | | Stal Rz. – Skra | 2:1 (koniec) | | | Puszcza – Chrobry | 0:1 (koniec) |
Man City – Man Utd | 2:1 (koniec) |
Torino – Inter | 0:1 (koniec) | | | Cremonese – Salernitana | 2:0 (koniec) | | | Empoli – Lazio | 0:2 (koniec) |
RB Lipsk – Eintracht | 2:0 (koniec) |
Ajaccio – Olympique | 1:0 (koniec) | | | Auxerre – Lens | 1:3 (koniec) | | | Brest – Rennes | 1:2 (koniec) |
Lorient – Strasbourg | 2:1 (koniec) | | | Monaco – Toulouse | 1:2 (koniec) | | | Nantes – Angers | 1:0 (koniec) |
Nice – Lyon | 3:1 (koniec) | | | PSG – Clermont Foot | 2:3 (koniec) | | | Reims – Montpellier | 1:3 (koniec) |
Troyes – Lille | 1:1 (koniec) |
finał
ŁKS Łódź
1:0
(1:0)
Odra Opole
Adrian Somorowski
Gole:
23. Pirulo
Sędziowie: Łukasz Karski (Słupsk) – Dariusz Bohonos, Rafał Brieger
Widownia:
Kartki: 41. Dąbrowski (LKS), 45. Janczukowicz (LKS), 90+5. Jurić (LKS) – 85. Tkocz (ODO)
Spudłowany karny!:
ŁKS Łódź:
Bobek – Dankowski (89' Śliwa), Dąbrowski (89' Śliwa), Marciniak, Tutyskinas – Trąbka (69' Kort), Kowalczyk, Mokrzycki (18' Okhronchuk) – Pirulo, Janczukowicz (46' Jurić), Szeliga (46' Ibe-Torti)
Zmiany: Kołba – Okhronchuk, Balongo, Koprowski, Glapka
Trener: Kazimierz Moskal
Odra Opole: Kalinowski – Nowak (84' Bednarski), M.Kakiński (79' Urbańczyk), Pingot, Tkocz (90+2' Klimek) – W.Kamiński, Paprzycki (84' Żemło) – Makuszewski, Czapliński (90+2' Guzdek), Galan – Niziołek
Zmiany: Wójcik, Łabojko, Klec, Urbańczyk, Szkliński
Trener: Adam Nocoń
Zmiany: Kołba – Okhronchuk, Balongo, Koprowski, Glapka
Trener: Kazimierz Moskal
Odra Opole: Kalinowski – Nowak (84' Bednarski), M.Kakiński (79' Urbańczyk), Pingot, Tkocz (90+2' Klimek) – W.Kamiński, Paprzycki (84' Żemło) – Makuszewski, Czapliński (90+2' Guzdek), Galan – Niziołek
Zmiany: Wójcik, Łabojko, Klec, Urbańczyk, Szkliński
Trener: Adam Nocoń
Sędziowie: Łukasz Karski (Słupsk) – Dariusz Bohonos, Rafał Brieger
Widownia:
z boiska schodzi Tkocz, na boisku pojawia się Klimek.
z boiska schodzi Czapliński, na boisku pojawia się Guzdek.
z boiska schodzi Dąbrowski, na boisku pojawia się Śliwa.
z boiska schodzi Nowak, na boisku pojawia się Bednarski.
z boiska schodzi Paprzycki, na boisku pojawia się Żemło.
z boiska schodzi M.Kamiński, na boisku pojawia się Urbańczyk.
z boiska schodzi Trąbka, na boisku pojawia się Kort.
z boiska schodzi Szeliga, na boisku pojawia się Ibe-Torti.
z boiska schodzi Janczukowicz, na boisku pojawia się Jurić.
Piłkę w polu karnym otrzymał PIRULO. Hiszpan wziął na plecy Kamińskiego, po chwili ograł Pingota i słabszą nogą, uderzeniem po bliższym słupku pokonał Kalinowskiego!
z boiska schodzi Mokrzycki, na boisku pojawia się Okhronchuk.