Stomil – Wisła Pu. 3:1 (koniec) | Kotwica – Motor 1:2 (po dogrywce)
Motor Lublin
Środa 07.06.2023, 20:30 • Stadion Miejski, Kołobrzeg • Baraże 2. Liga

Relację przeprowadził dla Państwa Krzysztof Sarna (23:29:25)

Serdecznie dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne sportowe emocje na łamach lajfów!

Motor Lublin w wielkim finale barażu o awans do I ligi zmierzy się w Olsztynie, z miejscowym Stomilem.

Z jakże dalekiej podróży wrócił Motor Lublin! Ekipa z Lubelszczyzny przegrywała w tym meczu 0:1 po bramce 84. minucie i już w ostatnich momentach wydawało się, że to gospodarze wygrają to spotkanie. W ostatniej minucie, wręcz akcji przyjezdni odwrócili losy doprowadzając do dogrywki i w niej stawiając kropkę nad "i".

120+2

120+1
    Kolejną sytuację psuje Wolsztyński, który strzela obok słupka!

120
    Sędzia doliczył jeszcze minutę

119
    Zyskują nieustannie cenne sekundy gracze Motoru Lublin.

117
    Gol dla Motoru! Dawid Kasprzyk dokańcza dzieła po po podaniu prostopadłym od Ceglarza!

111
    Goncerz strzela tuż nad poprzeczką z piątego metra w polu karnym!

111
    Spokojne pierwsze pięć minut jak na razie.

109
    Spore poświęcenie jednego z obrońców Kotwicy, który jednak główką oddala niemałe zagrożenie.

106
    Druga połowa dogrywki rozpoczęta.

Za nami pierwsza połowa dogrywki, w której Kotwica miała na wyciągnięcie ręki prowadzenie. Wolsztyński zmarnował świetną okazję i

105
    Pierwsza połowa dogrywki skończona.

103
    Łysiak strzela po nogach Reimana. Zaraz Kotwica wznowi z rzutu rożnego.

100
    Wielkie pudło Wolsztyńskiego! Niekryty Wolsztyński na piątym metrze główkuje obok słupka. To była stuprocentowa okazja Kotwicy.