Stomil – Wisła Pu. 3:1 (koniec) | Kotwica – Motor 1:2 (po dogrywce)
1:2 (0:0)
Motor Lublin
Środa 07.06.2023, 20:30 • Stadion Miejski, Kołobrzeg • Baraże 2. Liga

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:30.

Serdecznie witamy Państwa przed półfinałem barażów o awans do Fortuna I ligi! W Kołobrzegu dojdzie do pojedynku pomiędzy miejscową Kotwicą a Motorem Lublin.

Kotwica Kołobrzeg: Pogorzelec – Szarpak, Murawski, Witasik, Kosakiewicz – Bartoś, Cywiński, Kort – Łysiak, Bojas, Kaczmarek

Rezerwowi: Neugebauer – Kostkowski, Sierpina, Goncerz, Nojszewski, Rakowski, Obst, Wolsztyński, Bielka

Trenér: Maciej Bartoszek

Motor Lublin: Budziłek – Luberecki, Rudol, Szarek, Wójcik – Ceglarz, Król, Gąsior, Lis, Król – Wełniak

Rezerwowi: Rosa – Rozmus, Rybicki, Żebrakowski, Staszak, Najemski, Kasprzyk, Złomańczuk, Reiman

1
    Wójcik szukał dośrodkowaniem Ceglarza, ale szybko piłkę przechwycili gospodarze.

3
    Utrzymują się pod polem karnym Motoru zawodnicy Kotwicy.

3
    Przeciągnął swoje dośrodkowanie Cywiński.

7
    Ceglarz dogrywał w pole karne, ale piłka wybita przez Kosakiewicza. Rzut rożny dla Motoru Lublin.

8
    Rzut różny rozegrany na krótko przez lublinian. Król zdecydował się na dogranie po podaniu, ale główkuje jeden z obrońców Kotwicy.

9
    Dobre zagranie Bojasa do Bartosia, ale ten z ciasnego kąta strzela tuż w ręce Budziłka.

11
    Nieczyste zagranie Króla, sprzed własnego pola karnego wznowią kołobrzeżanie.

13
    Na ten moment zamykani gospodarze na własnej połowie.

17
    Obie ekipy walczą aktualnie w środkowej strefie boiska. Nie brakuje drobnych przewinień.

18
    Wójcik zagrał do Wełniaka w pole karne, ale piłka po jego główce wylądowała na górnej siatce bramki. Zabrakło kilku centymetrów!

19
    Żółta kartka dla zespołu Motor Lublin (Sebastian Rudol).

20
    Kosakiewicz dobrze zagrał w pole karne z prawego skrzydła, ale główkuje Szarek. Przed nami rzut rożny dla Kotwicy Kołobrzeg.

21
    Jeszcze jedno zagranie Kosakiewicza, ale czujny był bramkarz Motoru Lublin, Budziłek.

24
    Bartoś atakowany przez Wełniaka na własnej połowie. Rzut wolny dla Kotwicy Kołobrzeg.

24
    Sporo podań wymieniają stoperzy Motoru. Nie da się jednak ukryć, że więcej okazji wypracowała sobie na ten moment Kotwica Kołobrzeg.

26
    Ponownie dośrodkowywał w pole karne Ceglarz, ale piłki nie sięgnął Wełniak.

27
    Prostopadle do Ceglarza zagrywał teraz Lis, ale ten nie zdążył do piłki, którą złapał Pogorzelec.

27
    Sprytnie teraz poklepali gracze Kotwicy. Kolejny rzut rożny dla gospodarzy.

28
    Nic jednak nie wyszło po szerokim zagraniu. Piłka była jeszcze przez chwilę rozgrywana, ale akcja kończy się po złapaniu futbolówki przez Budziłka.

29
    Dobry kontratak w wykonaniu Motoru Lublin, który za chwilę wznowi w rzutu rożnego.

29
    Dobre dośrodkowanie Ceglarza z narożnika, jednak piłka minęła wszystkich zawodników w polu karnym.

32
    Ponownie dał o sobie znać Kosakiewicz poprzez dośrodkowanie, ale nie sięga piłki jeden z piłkarzy Kotwicy.

33
    Tym razem wrzucał piłkę Ceglarz, ale ponownie nic z tego nie wyniknęło. Obie ekipy próbują swojego szczęścia dośrodkowaniami, ale zazwyczaj adresat nie sięga piłki.

38
    Żółta kartka dla zespołu Kotwica Kołobrzeg (Jakub Szarpak).

39
    Zanosiło się na dobrą akcję w wykonaniu Motoru. Spora ilość lublinian w polu karnym, ale jeden z przyjezdnych złapany na spalonym.

40
    Próba dośrodkowania Gąsiora, ale raz jeszcze nic z tego nie wychodzi i od własnej bramki wznowią kołobrzeżanie.

43
    Świetna wrzutka Króla z prawej flanki do Króla. W końcu dośrodkowanie popłaciło i była to świetna okazja, ale broni przytomnie Pogorzelec!

45
    Ładne wyjście i rajd Łysiaka po stracie Króla. W ostateczności reprezentant Kotwicy oddaje zbyt oczywisty strzał i broni Budziłek. Można było z tej akcji wyciągnąć jednak więcej.

45

Bez doliczonego czasu w Kołobrzegu, jeśli chodzi o pierwszą połowę. Obie drużyny próbowały swojego szczęścia i miały po jednej pewnej okazji. Nie da się nie wspomnieć o ogromnej ilości niedokładnych dograń zarówno ze strony Kotwicy, jak i Motoru.

46

47
    Strzelał Kaczmarek, ale piłka nie leciała w światło bramki, widocznie mijając słupek.

50
    Chce atakować Motor, ale dobrze ustawiają się obrońcy Kotwicy.

51
    Ceglarz dogrywał z rzutu rożnego do Szarka, ale cała akcja bez większego rezultatu.

52
    Żółta kartka dla zespołu Motor Lublin (Przemysław Szarek).

56
    W ostatnich minutach Motor utrzymuje się na połowie Kotwicy, ale wydaje się, że goście bez większego pomysłu na zagrożenie przeciwnikowi.

59
    Ależ teraz szansę miał sam Tomasz Kaczmarek, który strzelał w polu karnym. Zawodnik Kotwicy był w trudnej sytuacji, uderzając z ciasnego kąta, ale piłka nie dokręciła się na tyle.

61
    Żółta kartka dla zespołu Kotwica Kołobrzeg (Tomasz Kaczmarek).

63
    Cywiński zdecydował się na strzał z dystansu, a z problemami broni Budziłek. Za chwilę dojdzie do rzutu rożnego dla Kotwicy Kołobrzeg.

64
    W polu karnym Król strzelał przewrotką, ale piłka widocznie przeleciała nad poprzeczką!

65
    Zmiana w drużynie Motor Lublin:
    z boiska schodzi Filip Luberecki, na boisku pojawia się Wojciech Reiman.

65
    z boiska schodzi Marcel Gasior, na boisku pojawia się Jakub Staszak.

70
    Dobre dośrodkowanie Kosakiewicza, ale piąstkuje Budziłek.

72
    Z pierwszej piłki dośrodkowywał Król, ale tym razem to Pogorzelec piąstkuje.

73
    Żółta kartka dla zespołu Motor Lublin (Kacper Wełniak).

75
    Zmiana w drużynie Kotwica Kołobrzeg:
    z boiska schodzi Jakub Bojas, na boisku pojawia się Łukasz Wolsztyński.

76
    z boiska schodzi Tomasz Kaczmarek, na boisku pojawia się Grzegorz Goncerz.

76
    z boiska schodzi Przemysław Szarek, na boisku pojawia się Arkadiusz Najemski.

78
    Chciał dośrodkowywać jeden z graczy Kotwicy, ale piłka momentalnie wybita. Gospodarze zaraz wznowią z rzutu rożnego.

78
    Ciekawym strzałem popisał się Murawski, ale finalnie nie było to celne uderzenie.

83
    Przed nami rzut karny dla Kotwicy Kołobrzeg! Ręka Wójcika w polu karnym. Do jedenastki podejdzie Łysiak!

84
    Gol dla Kotwicy! Paweł Łysiak bardzo, ale to bardzo pewnie wykonuje rzut karny. Napastnik Kotwicy Kołobrzeg strzelił po ziemi w prawy róg i przyniosło to efekt. Wynik otwiera się dopiero w 84. minucie tego spotkania!

84
    Motor Lublin ma absolutnie mało czasu na doprowadzenie do remisu i przedłużenie swojego życia w walce o finał baraży. Najbliższe minuty zapowiadają się bardzo emocjonująco!

84
    z boiska schodzi Michał Król, na boisku pojawia się Michał Żebrakowski.

86
    z boiska schodzi Kacper Wełniak, na boisku pojawia się Dawid Kasprzyk.

88
    Wójcik dogrywa na pole karne, ale było to dogranie do nikogo. Cenne sekundy teraz zyskują gospodarze.

90
    z boiska schodzi Kamil Bartoś, na boisku pojawia się Mikołaj Rakowski.

90
    Sędzia postanowił przedłużyć to spotkanie o co najmniej pięć minut.

90+2
    Żółta kartka dla zespołu Motor Lublin (Dawid Kasprzyk).

90+4
    Żółta kartka dla zespołu Kotwica Kołobrzeg (Mikołaj Rakowski).

90+4
    Gol dla Motoru! To, co nie wychodziło przez całe spotkanie właśnie wyszło! Z prawego skrzydła świetne dogranie i zamyka to Ceglarz strzałem z woleja!

90+5
    Sędzia kończy podstawowy czas gry. Przed nami dogrywka.

90
    Druga połowa skończona.

91
    Pierwsza połowa dogrywki rozpoczęta.

93
    Lis otrzymał podanie na prawą flankę, ale jedynie rzut rożny dla Motoru Lublin. Można było śmiało więcej zdziałać w tej akcji.

94
    Strzelał z pierwszej piłki Kasprzyk, ale piłka przeleciała obok słupka.

95
    Lis wrzucał piłkę na pole karne, ale główkuje Obst.

98
    Wysunął się jeden z napastników Motoru, ale czujnie obrońcy Kotwicy.

100
    Wielkie pudło Wolsztyńskiego! Niekryty Wolsztyński na piątym metrze główkuje obok słupka. To była stuprocentowa okazja Kotwicy.

103
    Łysiak strzela po nogach Reimana. Zaraz Kotwica wznowi z rzutu rożnego.

105
    Pierwsza połowa dogrywki skończona.

Za nami pierwsza połowa dogrywki, w której Kotwica miała na wyciągnięcie ręki prowadzenie. Wolsztyński zmarnował świetną okazję i

106
    Druga połowa dogrywki rozpoczęta.

109
    Spore poświęcenie jednego z obrońców Kotwicy, który jednak główką oddala niemałe zagrożenie.

111
    Spokojne pierwsze pięć minut jak na razie.

111
    Goncerz strzela tuż nad poprzeczką z piątego metra w polu karnym!

117
    Gol dla Motoru! Dawid Kasprzyk dokańcza dzieła po po podaniu prostopadłym od Ceglarza!

119
    Zyskują nieustannie cenne sekundy gracze Motoru Lublin.

120
    Sędzia doliczył jeszcze minutę

120+1
    Kolejną sytuację psuje Wolsztyński, który strzela obok słupka!

120+2

Z jakże dalekiej podróży wrócił Motor Lublin! Ekipa z Lubelszczyzny przegrywała w tym meczu 0:1 po bramce 84. minucie i już w ostatnich momentach wydawało się, że to gospodarze wygrają to spotkanie. W ostatniej minucie, wręcz akcji przyjezdni odwrócili losy doprowadzając do dogrywki i w niej stawiając kropkę nad "i".

Motor Lublin w wielkim finale barażu o awans do I ligi zmierzy się w Olsztynie, z miejscowym Stomilem.

Serdecznie dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne sportowe emocje na łamach lajfów!

Relację przeprowadził dla Państwa Krzysztof Sarna (23:29:25)