Odra O. – Miedź 1:2 (koniec) | Lech P. – Banik 1:1 (koniec) | Warta – Cracovia 1:1 (koniec)
Korona – Motor 1:1 (koniec) | ŁKS – Znicz 1:1 (koniec) | Śląsk – GKS T. 1:2 (koniec)
Termalica – Brno 1:2 (koniec) | Ruch – Stal Rz. 1:1 (koniec) | Warta – Chrobry 1:1 (koniec)
Stal M. – Zoria 0:1 (koniec) | Śląsk – FC Opava 0:1 (koniec) | Górnik Z. – Fürth 4:4 (koniec)
Radomiak – Zagłębie S. 0:1 (koniec) | Arka – Radunia 2:0 (koniec)
Warta Poznań
1:1 (1:0)
Cracovia
Sobota 08.07.2023, 11:00Spotkania towarzyskie
    Sparing zakończony remisem

Po przerwie Cracovia dogoniła przeciwnika. Po samobójczym trafieniu Miguela Luisa zrobiło się 1:1 i ten wynik nie zmienił się już do zakończenia sparingu.

90
    Koniec meczu. (12:38:15)

54
    Gol dla Cracovii!
    Strzelcem bramki samobójczej MIGUEL LUIS.

46
    Cracovia ze stratą do przeciwnika

W pierwszej połowie lepsza okazała się Warta Poznań, która zawdzięcza skromne prowadzenie 1:0 strzałowi Stefana Savicia.