Warta – Pogoń | 0:1 (koniec) | | | Legia – ŁKS | 3:0 (koniec) |
Arka – Termalica | 2:2 (koniec) | | | Motor – Zagłębie S. | 3:2 (koniec) |
Pogoń Sdl. – ŁKS II | 1:1 (koniec) |
Nigeria – Kanada | 0:0 (koniec) | | | Filipiny – Szwajcaria | 0:2 (koniec) | | | Hiszpania – Kostaryka | 3:0 (koniec) |
finał
Pogoń Siedlce
1:1
(0:0)
ŁKS II Łódź
90+6
|
Żółta kartka dla zespołu ŁKS Łódź II (Łukasz Dynel).
|
|
90+3
|
Żółta kartka dla zespołu Pogoń Siedlce (Dawid Burka).
|
|
81
|
Żółta kartka dla zespołu Pogoń Siedlce (Przemysław Misiak).
|
|
72
|
Żółta kartka dla zespołu Pogoń Siedlce (Damian Szuprytowski).
|
|
45+1
|
Żółta kartka dla zespołu ŁKS Łódź II (Mikołaj Lipień).
|
|
29
|
Żółta kartka dla zespołu ŁKS Łódź II (Vladyslav Okhronchuk).
|
|
21
|
Żółta kartka dla zespołu Pogoń Siedlce (Robert Majewski).
|
Gole:
60. Miś – 59. Łabędzki
Sędziowie:
Sędzia główny: Arkadiusz Nestorowicz (Międzyrzec Podlaski)
Sędzia asystent 1: Radosław Wąsik
Sędzia asystent 2: Przemysław Golonka
Sędzia techniczny: Karol Iwanowicz
Widownia:
Kartki: 21. Majewski (SDL), 72. Szuprytowski (SDL), 81. Misiak (SDL), 90+3. Burka (SDL) – 29. Okhronchuk (ŁKSII), 45+1. Lipień (ŁKSII), 90+6. Dynel (ŁKSII)
Spudłowany karny!: 51. Majewski (SDL), nietrafiony – 35. Balongo (ŁKSII), bramkarz Kowynia obronił
Pogoń Siedlce:
Kowynia – Misiak, Lewandowski, R. Majewski, Miś (83' Burka) – Dzięcioł, Wicenciak (46' Hrnciar) – Pyrdoł (66' Szuprytowski), Demianiuk, Bujalski (82' Derlatka) – M. Majewski
Zmiany: Burek, Włodyka, Mamis, Sinior, Okusami
Trener: Marek Brzozowski
ŁKS II Łódź: Kołba – Bąkowicz, Louveau, Koprowski, Radziński – Okhronchuk – Goncalves (85' Ista), Łabędzki (74' Pawłowski)– Zając (74' Młynarczyk), Balongo (85' Dynel), Lipień
Zmiany: Kucharski, Lambrecht, Ślęzak, Kościuk, Coulibaly
Trener: Marcin Matysiak
Zmiany: Burek, Włodyka, Mamis, Sinior, Okusami
Trener: Marek Brzozowski
ŁKS II Łódź: Kołba – Bąkowicz, Louveau, Koprowski, Radziński – Okhronchuk – Goncalves (85' Ista), Łabędzki (74' Pawłowski)– Zając (74' Młynarczyk), Balongo (85' Dynel), Lipień
Zmiany: Kucharski, Lambrecht, Ślęzak, Kościuk, Coulibaly
Trener: Marcin Matysiak
Sędziowie:
Sędzia główny: Arkadiusz Nestorowicz (Międzyrzec Podlaski)
Sędzia asystent 1: Radosław Wąsik
Sędzia asystent 2: Przemysław Golonka
Sędzia techniczny: Karol Iwanowicz
Widownia:
Adrian Somorowski