Jakub Wilczyński napomniany żółtą kartką krótko po wejściu na boisko z ławki rezerwowych.

z boiska schodzi Skóra, na boisku pojawia się Wilczyński.

81
    Karol Turek napomniany żółtą kartką za przewinienie.

81
    Przypomniał o sobie w ofensywie Górnik Łęczna. Problem w tym, że przed niebezpiecznym strzałem Kacpra Łukasiaka było jeszcze przewinienie Karola Turka na Kacprze Skórze.

77
    Miłosz Kozak napomniany żółtą kartką za niesportowe zachowanie wobec Dawida Gojnego.

73
    Zmiana w drużynie Górnik Łęczna:
    z boiska schodzi Deja, na boisku pojawia się Turek.

58
    z boiska schodzi Janaszek, na boisku pojawia się Łukasiak.

58
    z boiska schodzi Roginić, na boisku pojawia się Podliński.

58
    z boiska schodzi Żyra, na boisku pojawia się Gąska.

53
    Sebastian Milewski zaatakował indywidualnie i ruszył w kierunku linii bramkowej. Wygonił się do boku, co utrudniło pokonanie Macieja Gostomskiego, a i nie udało się wypracować rzutu rożnego.

48
    Jonatan De Amo ratował sytuację faulem i jest napomnienie żółtym kartonikiem.

40
    Sebastian Milewski miał nadspodziewanie dużo miejsca w polu karnym Górnika Łęczna. Piłka trafiła do niego po podaniu Olafa Kobackiego. Następnie płaskie uderzenie i gospodarze mieli dużo szczęścia, że nie padła ich bramka.

34
    Arka przypomniała o sobie w 34. minucie potężnym strzałem ze znacznego dystansu Kacpra Skóry. Po faulu Lukasa Klemenza goście mieli rzut wolny, który zdecydowali się krótko rozegrać. Piłka trafiła pod nogi pomocnika gdynian, który poczęstował Macieja Gostomskiego.

34
    Lukas Klemenz napomniany żółtą kartką za popełnienie ostrego przewinienia.

27
    Zapachniało prowadzeniem Arki Gdynia po odważnym strzale Olafa Kobackiego. Zadrżeli kibice Górnika Łęczna, jednak piłka przeleciała obok bramki strzeżonej przez Macieja Gostomskiego.

21
    W 21. minucie pokazał się Marko Roginić. Jego uderzenie było już całkiem niebezpieczne i sprawiło problem doświadczonemu bramkarzowi Arki.

6
    W 6. minucie podopieczni Wojciecha Łobodzińskiego mogli wykorzystać błąd przeciwnika w wyprowadzeniu piłki i poczęstowali strzałem Macieja Gostomskiego. Doświadczony bramkarz przytomnie odbił piłkę i nie pozwolił na dobitkę Karolowi Czubakowi.

Gole:

Kartki:   34. Klemenz (LCZ), 48. De Amo (LCZ), 77. Kozak (LCZ), 81. Turek (LCZ), 84. Łukasiak (LCZ) – 86. Wilczyński (ARK), 86. Stolc (ARK)   90. Turek (LCZ)

Posiadanie piłki: 53 % : 47 %.
    Strzały celne: 2:4. Strzały niecelne: 4:14. Rzuty rożne: 3:12. Spalone: 0:4. Foule: 14:13.
    Górnik Łęczna: Gostomski – Grabowski, De Amo, Klemenz, Zbozień, Deja (73. Turek), Janaszek (58. Łukasiak), Żyra (58. Gąska), Kryeziu, Kozak, Roginić (58. Podliński).

Zmiany: Woźniak – Bednarczyk, Dziwniel, Sienicki, Gąska, Turek, Podliński, Łukasiak, Cisse.

Trener: Ireneusz Mamrot

Arka Gdynia: Chudy – Stolc, Marcjanik, Lipkowski, Predenkiewicz, Gojny, Bednarski, Milewski, Skóra (82. Wilczyński, 90. Borecki), Kobacki (89. Sawicki), Czubak.

Zmiany: Lenarcik – Azacki, Dobrotka, Tomal, Borecki, Zieliński, Sawicki, Wilczyński.

Trener: Wojciech Łobodziński

Sędziowie: Łukasz Szczech (Warszawa)