Motor – GKS K. 1:1 (koniec) | Odra O. – GKS T. 0:2 (koniec)
Motor Lublin
1:1 (0:1)
GKS Katowice
Niedziela 06.08.2023, 15:00 • Stadion MOSiR Bystrzyca, Lublin • Fortuna 1 Liga • Runda 3

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (17:01:53)

Posiadanie piłki: 42% : 58%.
    Strzały na bramkę: 5:10.
    Strzały niecelne: 8:4.
    Rzuty rożne: 5:5.
    Spalone: 0:0.
    Faule: 13:13.

Motor Lublin tym razem nie zapewnił sobie kompletu punktów w końcówce spotkania. Gospodarze wyraźnie przyspieszyli po przerwie i doprowadzili do remisu 1:1 strzałem Michała Króla.

90+7

90+5
    Alan Bród napomniany żółtą kartką za przewinienie taktyczne.

90+5
    Nerwowa końcówka spotkania dla obu zespołów.

90+2
    Bartosz Baranowicz napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

90+2
    Niewykorzystana szansa na zagrożenie beniaminkowi z rzutu rożnego. Piłka uciekła w niepożądanym kierunku.

90
    Doliczone siedem minut do podstawowego czasu.

89
    Łukasz Budziłek poradził sobie z dośrodkowaniem w przedostatniej minucie podstawowego czasu.

88
    Bartosz Zbiciak napomniany żółtą kartkę za opóźnianie gry.

87
    Czy także tym razem Motorowi Lublin wystarczy czasu na strzelenie rozstrzygającego gola?

86
    Zmiana w drużynie GKS Katowice:
    z boiska schodzi Błąd, na boisku pojawia się Bród.

86
    Rozsypali się przyjezdni z porównaniu z pierwszą połową spotkania.

85
    Motor Lublin szuka sposobu na rozstrzygnięcie pojedynku w ostatnich minutach. Pierwsze uderzenie zatrzymane przez Dawida Kudłę, a dobitka poleciała ponad poprzeczką.

82
    Antoni Kozubal napomniany żółtą kartką za przewinienie w centrum boiska.

81
    Motor Lublin ponownie w polu karnym przyjezdnych i Dawid Kudła musiał odetchnąć po nieczystym uderzeniu wprowadzonego z ławki rezerwowych Mariusza Rybickiego.

80
    Zmiana w drużynie Motor Lublin:
    z boiska schodzi M. Król, na boisku pojawia się Kamiński.

79
    Niebezpieczne uderzenie, jednak piłka poruszyła tylko boczną siatkę w bramce katowiczan.

Gole: 58. M. Król – 8. Bergier

Kartki:   70. Wełniak (MOT), 88. Zbiciak (MOT) – 18. Komor (KAT), 57. Repka (KAT), 61. Błąd (KAT), 82. Kozubal (KAT), 90+2. Baranowicz (KAT), 90+5. Bród (KAT)

Spudłowany karny!: 74. Arak (KAT), bramkarz Budziłek obronił

Posiadanie piłki: 42 % : 58 %.
    Strzały celne: 5:10. Strzały niecelne: 8:4. Rzuty rożne: 5:5. Spalone: 0:0. Foule: 13:13.
    Motor Lublin: Budziłek – Wójcik, Szarek (68. Zbiciak), Rudol, Luberecki, Wolski, M. Król (80. Kamiński), Ceglarz (63. Rybicki), R. Król (62. Wojtkowski), Lis, Śpiewak (63. Wełniak).

Zmiany: Rosa – Rybicki, Kamiński, Staszak, Wełniak, Wojtkowski, Zbiciak, Złomańczuk, Palacz.

Trener: Goncalo Feio

GKS Katowice: Kudła – Repka, Jędrych (75. Baranowicz), Komor, Wasielewski, Jaroszek, Kozubal, Rogala, Błąd (86. Bród), Marzec (65. Mak), Bergier (65. Arak).

Zmiany: Szczuka – Janiszewski, Mak, Arak, Pietrzyk, Danek, Baranowicz, Bród, Shibata.

Trener: Rafał Górak

Sędziowie: Paweł Raczkowski (Warszawa)