Zagłębie L. – Puszcza 1:0 (koniec) | Górnik Z. – Widzew 1:1 (koniec)
Zagłębie Lubin
1:0 (0:0)
Puszcza Niepołomice
Piątek 18.08.2023, 18:00 • Stadion Zagłębia, Lubin • PKO Ekstraklasa • 5. kolejka
    W Lubinie mają lidera!

Zagłębie dowiozło zwycięstwo! Chyba tak można podsumować ten mecz. W przekroju całego starcia "Miedziowi" byli lepsi od rywala, ale w końcówce starcia Puszcza była bardzo blisko zdobycia wyrównującego gola! (20:01:36)

90+9

90+8
    Żółta kartka dla zespołu Zagłębie Lubin (Bartosz Kopacz).

90+6
    Żółta kartka dla zespołu Puszcza Niepołomice (Konrad Stępień).

90+6
    Próba Mroza zza szesnastki, ale piłka poszybowała obok bramki Komara!

90+5
    Jeszcze jedna szansa dla Puszczy. Główkował Mroziński, jednak bez problemów interweniował Weirauch.

90+3
    Żółta kartka dla zespołu Puszcza Niepołomice (Piotr Mroziński).
    90+3.

90+3
    Poprzeczka ratuje Zagłębie od straty gola! Yakuba skierował futbolówkę w obramowanie bramki gospodarzy!