FK Astana – Partizani 1:0 (koniec) | Toboł – Vik. Pilzno 1:2 (koniec) | FC Struga – Breidablik 0:1 (koniec)
Żalgiris – Ferencvaros 0:4 (koniec) | Nordsjælland – Partizan 5:0 (koniec) | Dynamo Kij. – Besiktas 2:3 (koniec)
Farul – HJK 2:1 (koniec) | Fenerbahce – Twente 5:1 (koniec) | Lewski – Eintracht 1:1 (koniec)
Maccabi T.A. – Celje 4:1 (koniec) | Rapid – Fiorentina 1:0 (koniec) | Sepsi – Bodu 2:2 (koniec)
Genk – Demirspor 2:1 (koniec) | Gent – APOEL 2:0 (koniec) | Lille – Rijeka 2:1 (koniec)
Midtjylland – Legia 3:3 (koniec) | Osasuna – Club Brugge 1:2 (koniec) | FC Ballkani – BATE 4:1 (koniec)
Alkmaar – Brann 1:1 (koniec) | Hearts – PAOK 1:2 (koniec)
FC Midtjylland
3:3 (2:1)
Legia Warszawa
Czwartek 24.08.2023, 20:00 • Arena Herning, Herning, • Liga Konferencji (Runda Kwalifikacyjna) • Play-off

Kolejny dreszczowiec w wykonaniu Legii! Wicemistrzowie Polski trzy razy przegrywali, ale za każdym razem zdołali doprowadzić do remisu. Niezły rezultat przed rewanżem i spore szanse Legii na awans do fazy grupowej Ligi Konferencji! (22:04:49)

90+6

90+6
    Wrzutka w pole karne Legii i rywal był na niewielkim ofsajdzie!

90+4
    Faulowany na skrzydle był Paweł Wszołek. Okazja na dośrodkowanie!

90+3
    Piłka po wrzutce z kornera spadła pod nogi Rosołka, który mocno uderzył, lecz wyraźnie przestrzelił!
    90+1.

90+1
    Ależ szkoda! Przechwyt na połowie gospodarzy. Kramer pobiegł z piłką i nie zdecydował się podać do Rosołka, a szkoda!

90
    Mykola Balakin zdecydował się doliczyć sześć minut do podstawowego czasu gry.

90
    Nie patyczkował się z Kramerem teraz Juninho, ale arbiter nie dopatrzył się przewinienia.

89
    Mamy przerwę w grze. Opatrywany przez medyków jest jeden z zawodników Legii.

88
    Żółta kartka dla zespołu FC Midtjylland (Brumado).
    86. KRAMER - 3:3

86
    Gol dla Legii!
    Strzelcem bramki KRAMER.

Jeszcze raz mamy remis! Rosołek świetnie obsłużył Kramera! Snajper Legii dostał podanie w pole karne i uderzył bez zbędnego zastanowienia! Piłka wpadła do siatki tuż przy słupku!

84
    Zmiana w drużynie FC Midtjylland:
    z boiska schodzi Gigović, na boisku pojawia się Charles.

82
    Żółta kartka dla zespołu FC Midtjylland (Dyhr).
    81.

81
    Ależ szkoda! Strzał z piątego metra Muciego i wybijają futbolówkę z linii bramkowej rywale!

79
    Kolejny alarm dla Legii, ponieważ Midtjylland wznowi grę od kornera.

Tomek

Gole: 16. Juninho, 34. Dju, 71. Dju – 26. Gual, 64. Slisz, 86. Kramer

Kartki:   52. Gigović (MID), 82. Dyhr (MID), 88. Brumado (MID) – 29. Wszołek (LEG), 43. Josue (LEG), 45+2. Slisz (LEG), 61. Gual (LEG)

FC Midtjylland: Lössl – Dalsgaard (72. Gabriel), Gartenmann, Juninho, Paulinho (33. Dyhr) – Sørensen, Martínez, Olsson, Gigović (84. Charles) – Djú (72, Brumado), Şimşir.

Zmiany: Fraisl, Hedvall, Rømer, Gabriel, Chilufya, Fossum, Ortiz, Krüger-Johnsen, Charles, Marrony, Dyhr, Brumado.

Trener: Thomas Thomasberg

Legia Warszawa: Tobiasz – Jędrzejczyk, Augustyniak, Ribeiro – Wszołek, Elitim, Slisz, Kun – Josue (78. Rosołek), Pekhart (69. Kramer), Gual (69. Muci).

Zmiany: Hładun, Kobylak, Kramer, Pankov, Kharatin, Baku, Sokołowski, Muci, Celhaka, Rosołek, Rose, Strzałek.

Trener: Kosta Runjaić

Sędziowie: Mykola Balakin (Ukraina).
    Czwartek 31.08.2023
    Legia - Midtjylland 1:1

Gole: 53. Pekhart – 70. Paulinho

Kartki:   70. Slisz (LEG) – 48. Juninho (MID), 70. Dalsgaard (MID)

Posiadanie piłki: 50 % : 50 %.
    Strzały celne: 4:4. Strzały niecelne: 4:4. Rzuty rożne: 8:2. Spalone: 2:5. Foule: 11:7.