25 25 25
Dania
0
23 9 20
Wtorek 05.09.2023, 20:00 • Centrum sportowe „Boris Trajkowski”, Skopje • Mistrzostwa Europy mężczyzn

Na dziś to już wszystko. Dziękujemy bardzo za wspólnie spędzony czas i przeżywanie emocje. Zachęcamy do śledzenia innych relacji LIVE w serwisie Lajfy. Życzymy udanego wieczoru i spokojnej nocy. Do następnego! (21:40:35)
    Polacy nie bez problemów, ale wynikiem bez utraty seta 3:0 pokonują żegnającą się z siatkarskim EURO reprezentację Danii!

Już dziś zapewniają sobie wygraną w grupie C podczas siatkarskich Mistrzostw Europy mężczyzn sezonu 2023/2024 reprezentanci Polski, którzy po 4 meczach mają na koncie 4 wygrane, 12 punktów i bilans 12 partii wygranych i 1 przegranej. Za biało-czerwonymi kolejne zwycięstwo bez utraty seta, ale nie bez problemów. Teraz Polaków czeka jeszcze pojedynek w środę, 6 września o godzinie 17:00 z Czarnogórą, a następnie oczekiwanie na rywali w kolejnych etapach rozgrywek.

Koniec meczu

25:20
    Mads Jensen powstrzymany blokiem na środku siatki i wynikiem 25:20 Polacy pokonują w trzeciej partii Duńczyków, a w całym starciu wygrywają bez utraty seta 3:0!

24:20
    Przyczaił się Karol Kłos na Oskara Madsena atakującego z szóstej strefy i świetnie powstrzymuje on blokiem swojego rywala. Mamy piłki meczowe!

23:20
    Kristian Knudsen prosi o drugi czas w secie trzecim i zarazem być może ostatni podczas tych Mistrzostw Europy.

23:20
    Marnują w końcówce kolejne oczko Duńczycy. Atakuje po skosie w aut Nielsen. Fatalnie dwie akcje ze strony rywali Polaków.

22:20
    Teraz już w ataku myli się Jensen na skrzydle.

21:20
    Mads Jensen skutecznie po lekkim skosie z lewego skrzydła. Ciągle grają na lekki dystans do Polaków ich rywale.

21:19
    Jakub Kochanowski udanie w ataku na środku siatki.

20:19
    Atak ze środka w aut po bloku Polaka w wykonaniu jednego z Duńczyków.

20:18
    Dwa punkty przewagi Polaków po tej wymianie.

19:18
    Problemy z przyjęciem serwisu rywali mają Polacy, a na siatce udanie z przechodzącej piłki uderzył Mikelsons.