Środa 06.09.2023, 16:45 • SRC Trate, Nedelišće (Chorwacja) • Reprezentacja U18

79
    Gol dla Chorwacji!
    Strzelcem bramki ANTON MATKOVIĆ!

Wyrównują wynik meczu na niespełna kwadrans przed końcem spotkania reprezentanci Chorwacji U-18, a konkretniej do siatki trafił po raz drugi w tym meczu ANTON MATKOVIĆ!

78
    Zmiana w drużynie Polska:
    z boiska schodzi Karol Borys, na boisku pojawia się Kornel Lisman.

78
    z boiska schodzi Krzysztof Kolanko, na boisku pojawia się Szymon Łyczko.

72
    Gol dla Polski!
    Strzelcem bramki OSKAR TOMCZYK!

Kilka chwil po wejściu na murawę wyprowadza biało-czerwonych na prowadzenie OSKAR TOMCZYK!

70
    z boiska schodzi Mike Huras, na boisku pojawia się Oskar Tomczyk.

49
    Strzelcem bramki MARCEL REGUŁA!

Piłkarz drugoligowych rezerw Zagłębia Lubin MARCEL REGUŁA szybko po wejściu z ławki rezerwowych trafia do bramki rywali na początku drugiej połowy meczu i wyrównuje stan spotkania na 3:3!

46
    Zmiana w drużynie Chorwacja:
    z boiska schodzi Bartol Kardum, na boisku pojawia się Lovre Lončar.

46
    z boiska schodzi Noa Skoko, na boisku pojawia się Marin Čalušić.

46
    z boiska schodzi Antonio Baždarić, na boisku pojawia się Mate Ivković!.

46
    z boiska schodzi Dorian Migalić, na boisku pojawia się Luka Hodak.

46
    z boiska schodzi Filip Rózga, na boisku pojawia się Filip Wolski.

46
    z boiska schodzi Nico Adamczyk, na boisku pojawia się Michał Gurgul.

46
    z boiska schodzi Patryk Olejnik, na boisku pojawia się Marcel Reguła.

35
    Strzelcem bramki ANTONIO BAZDARIĆ!

Również dwa sprawne ciosy wyprowadzają Chorwaci, którzy znów prowadzą, ale tym razem już wynikiem 3:2, a na listę strzelców wpisuje się ANTONIO BAZDARIĆ!

32

Jeszcze jedna kontra w wykonaniu Chorwatów kończy się z ich strony zdobyczą bramkową. Remis 2:2 po golu ANTONA MATKOVICIA!

20
    Strzelcem bramki MIKE HURAS!

Młody napastnik reprezentacji Polski U-18 oraz niemieckiego VfB Stuttgart MIKE HURAS bardzo szybko wyprowadza biało-czerwonych na prowadzenie!

19
    Strzelcem bramki DANIEL MIKOŁAJEWSKI!

Sprawnie odpowiadają po zaledwie kilku minutach biało-czerwoni, a wyrównujące trafienie zapisuje na swoim koncie DANIEL MIKOŁAJEWSKI!

10
    Strzelcem bramki DOMINIK BABIĆ!

Szybki kontratak i gospodarze jako pierwsi wychodzą na prowadzenie w tym starciu za sprawą DOMINIKA BABICIA!

Adam Ka

Gole: 10. Babić, 32. Matković, 35. Baždarić, 79. Matković – 19. Mikołajewski, 20. Huras, 49. Reguła, 72. Tomczyk

Chorwacja: Hlapčić – Migalić (46. Hodak), Skelin, Utrobičić, Sušak – Baždarić (46. Ivković), Levak, Skoko (46. Čalušić) – Babić, Matković, Kardum (46. Lončar).

Zmiany: Ivković, Čalušić, Lončar.

Trener: Ivica Grnja

Polska: Holewiński – Szala, Adamczyk (46. Gurgul), Krzyżanowski – Olejnik (46. Reguła), Kolanko (C) (78. Łyczko), Borys (78. Lisman), Sznaucner, Rózga (46. Wolski) – Mikołajewski, Huras (70. Tomczyk).

Zmiany: Lisewski, Stępak – Gurgul, Lisman, Łyczko, Pieniądz, Wolski, Reguła, Tomczyk.

Trener: Marcin Włodarski

Sędzia główny: Raed Al-Zahrani (KSA).