FC Porto – Orlen Wisła pl 24:23 (koniec)
FC Porto
24:23 (11:13)
Orlen Wisła Płock
Czwartek 14.09.2023, 20:45 • Pavilhao Dragao Arena, Porto • Liga Mistrzów • 1. runda

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (22:28:19)

Całościowo druga połowa kompletnie nieudana dla płocczan. Ma to swoje konsekwencje w postaci jednobramkowej porażki z FC Porto.

60
    Koniec meczu. (24:23)

60
    Nie ma gola po rzucie Zarabeca... (24:23)

60
    Faul w ataku FC Porto. (24:23)

60
    Trzeba bronić. (24:23)
    59
    Gra wznowiona i Nafciarze w ataku pozycyjnym. Piłka do Fazekasa, a ten celnie do bramki. (24:22)

58
    Przerwa na żądanie trenera. (24:22)

58
    Jeszcze pogubili się gospodarze, dzięki czemu dłoń pozostaje wyciągnięta. (24:22)

58
    Nie spieszy się gospodarzom, ale kogo to dziwi? (24:22)

57
    Katastrofalnie rzutem Zarabec i wygrana w Portugalii staje się coraz mniej prawdopodobna. (24:22)
    57
    Jakob Mikkelsen obudził się na dobre, dwupunktowe prowadzenie FC Porto. (24:22)
    56
    Przemysław Krajewski konsekwentnie punktuje z rzutów karnych. (23:22)

56
    Rzut karny dla Nafciarzy. (23:21)
    56. Nikolaj CHRISTENSEN - 23:21
    56
    To było bardzo efektowne i Christensen rzucił po dograniu Mikkelsena. (23:21)

56
    Gra wznowiona po przerwie na żądanie szkoleniowca FC Porto. Jego podopieczni pilnują prowadzenia. (22:21)

55
    Pozostało zaledwie pięć minut do zakończenia meczu i jest przerwa na żądanie trenera Carlosa Resende. (22:21)