26:30 (13:13)
GOG
Środa 20.09.2023, 18:45 • Orlen Arena, Płock • Liga Mistrzów • 2. runda

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (20:23:00)

Ponownie nieudany występ Orlen Wisły Płock w Lidze Mistrzów. Oczekiwania były większe, tymczasem Nafciarze ponownie nie potrafili rozstrzygnąć ciasnego meczu. Skończyło się porażką 26:30 z GOG.

60
    Koniec meczu. (26:30)
    60
    Jakobsen! Zabawili się w ostatniej minucie meczu szczypiorniści z Danii. (26:30)
    60
    Ostatnia minuta i Christoffersen udokumentował przewagę liczebną golem. To "kropka nad i" zwycięstwa GOG. (26:29)

59
    Wykluczenie Mihicia już w przedostatniej minucie meczu. (26:28)
    59
    Michał Daszek okazał się najskuteczniejszym spośród gospodarzy w drugiej połowie spotkania, jednak to za mało. (26:28)
    58
    Madsen nie myli się z siódmego metra i praktycznie odbiera gospodarzom jakiekolwiek nadzieje na zwycięstwo. (25:28)

58
    Od rzutu karnego GOG. (25:27)
    58
    Akcja przygotowana na czasie skuteczna i cieszy się po niej Żytnikow. (25:27)

57
    Jeszcze przerwa na żądanie trenera Xaviego Sabate. (24:27)
    57
    Morten Olsen ma momentami także szczęście. Tak poza nietuzinkowymi umiejętnościami. (24:27)

57
    Gubią się gospodarze i to w drugim meczu Ligi Mistrzów z rzędu. (24:26)
    56
    Madsen w sztosie, a obrona płocczan myślami w obłokach, nie po raz pierwszy tego wieczoru. (24:26)
    56
    Michał Daszek znalazł sposób na bramkarza przeciwnika i rzucił skutecznie. (24:25)

56
    Tym razem szansa z rzutu karnego dla zespołu z Płocka. (23:25)
    56
    Kolejne złe wiadomości, ponieważ rzut z karnego Madsena przywraca dwubramkowe prowadzenie gościom. (23:25)

55
    Ratują się przy sygnalizacji gry pasywnej przyjezdni. Tym razem przyznany im został rzut karny. (23:24)

55
    To już zaledwie pięć minut do zakończenia bardzo zaciętego spotkania. Komu uda się rozstrzygnąć to starcie? (23:24)