Jagiellonia II – Korona 1:2 (koniec) | Wieczysta – Piast 0:4 (koniec) | Pogoń Sdl. – Podbeskidzie II 1:3 (koniec)
Start – Zawisza 0:4 (koniec) | Wisła Pu. – Chrobry 3:1 (koniec) | Concordia – Widzew 0:4 (koniec)
Miedź – Arka 0:2 (koniec) | Motor – Puszcza 0:1 (koniec) | KKS – ŁKS 2:3 (koniec)
Odra O. – Stal M. 1:2 (koniec) | Skra – Polonia W. 2:3 (po dogrywce) | Jagiellonia – Śląsk 2:0 (koniec)
Wisła Puławy
3:1 (0:1)
Chrobry Głogów
Wtorek 26.09.2023, 17:00 • Stadion MOSiR, Puławy • Fortuna Puchar Polski

Dublet Mateusza Klichowicza i jedno trafienie Dawida Retlewskiego daje puławianom wygraną i awans do kolejnej rundy tych pucharowych rozgrywek. Jedynego, honorowego gola dla przyjezdnych zdobył Szymon Bartlewicz. Na dziś to już koniec piłkarskich emocji w Puławach. Dziękujemy za razem spędzony czas zachęcając tym samym do śledzenia innych relacji LIVE w serwisie Lajfy. Udanego wieczoru i do usłyszenia! (20:06:55)
    Przedstawiciel piłkarskiej eWinner 2. Ligi sezonu 2023/2024, czyli Wisła Puławy pokonuje na swoim terenie w pierwszej rundzie Fortuna Pucharu Polski pierwszoligowy zespół Chrobrego Głogów 3:1!

90+4

90+3
    I jeszcze Mateusz Machaj z ekipy gości ukarany indywidualnie przez sędziego głównego Patryka Świerczka z Brzeska żółtą kartką.

89
    Zmiana w drużynie Wisła Puławy:
    z boiska schodzi Dawid Retlewski, na boisku pojawia się Kacper Szymanek.

84
    Rezerwowy skrzydłowy głogowskiej drużyny Bartosz Biel otrzymuje żółtą kartkę na kilka minut przed końcem gry.

82
    z boiska schodzi Jan Flak, na boisku pojawia się Kamil Kargulewicz.

77
    Gol dla Wisły Puławy!
    Strzelcem bramki DAWID RETLEWSKI.

Dorzuca jeszcze do dorobku bramkowego w tym pojedynku swojego gola DAWID RETLEWSKI i Wisła prowadzi już 3:1, co powoduje, że na kilkanaście minut przed końcem pierwszoligowiec jest już bardzo daleko od awansu do kolejnej rundy Fortuna Pucharu Polski!

75
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów:
    z boiska schodzi Kamil Wojtyra, na boisku pojawia się Mateusz Ozimek.

75
    z boiska schodzi Robert Janicki, na boisku pojawia się Przemysław Skałecki.

75
    z boiska schodzi Damian Kołtański, na boisku pojawia się Maciej Bortniczuk.

75
    z boiska schodzi Mateusz Kaczmarek, na boisku pojawia się Danian Pavlas.

71
    z boiska schodzi Eryk Pieczarka, na boisku pojawia się Mateusz Machaj.

71
    z boiska schodzi Jesús Paz, na boisku pojawia się Dawid Hanc.

63
    Zawodnik Wisły Puławy Kacper Kaczorowski z żółtym kartonikiem w dorobku.

61
    z boiska schodzi Artur Bogusz, na boisku pojawia się Patryk Mucha.

61
    z boiska schodzi Szymon Bartlewicz, na boisku pojawia się Bartosz Biel.

59
    Strzelcem bramki MATEUSZ KLICHOWICZ.

Dublet kapitana puławskiej Wisły. Odbiera bramkarzowi Chrobrego Głogów Karolowi Dybowskiemu piłkę MATEUSZ KLICHOWICZ i wpisuje się drugi raz na listę strzelców w ciągu trzech minut. Gospodarze prowadzą 2:1!

56

Wyrównuje trafieniem do bramki rywali stan meczu na 1:1 kapitan Wisły Puławy MATEUSZ KLICHOWICZ i granie w tym starciu zaczyna się od początku!