Industria Kielce
Środa 11.10.2023, 20:45 • Wunderino Arena, Kilonia • Liga Mistrzów • 4. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (22:24:56)
    Wygrana THW Kiel!

Jak to ostatnio często bywa w meczach polskich zespołów w Lidze Mistrzów, prowadzenie do przerwy nie przekłada się na dobry wynik na zakończenie spotkania. Industria Kielce zaprezentowała się źle w obronie i poniosła porażkę 31:35 w meczu wyjazdowym z THW Kiel.

60
    Koniec meczu. (35:31)
    60
    Eric Johansson miał bardzo dużo miejsca między przeciwnikami i aż żal było z tego nie skorzystać. 35. bramka THW Kiel. (35:31)

60
    Patrick Wiencek napomniany przez sędziów z Danii dwuminutowym wykluczeniem w ostatniej minucie spotkania. (34:31)
    60
    Arkadiusz Moryto na potwierdzenie rzucił celnie w ostatniej minucie meczu. (34:31)
    59
    Jeszcze ambitnie, do końca próbują poprawić wynik szczypiorniści z Kielc. (34:30)
    58
    Szymon Sićko pokazał, że również przyjezdni potrafią sprawić niespodziankę szybkim atakiem. (34:29)
    58
    Mykoła Bilyk pokazuje, że co akcja THW Kiel, to lądowanie piłki w bramce Industrii Kielce. (34:28)
    58
    Szymon Sićko w takim rozpaczliwym, ale ostatecznie szczęśliwym rajdzie na połowie przeciwnika. (33:28)
    57
    Harald Reinkind poradził sobie z obroną Industrii Kielce, która praktycznie od początku meczu wygląda na formację statystującą. (32:27)
    56
    Ellias Ellefsen a Skipagotu poradził sobie z obrońcami Industrii Kielce jak narciarz z tyczkami slalomowymi. (32:27)

55
    Petter Overby jeszcze daje resztkę nadziei przyjezdnym swoim niedokładnym rzutem. (31:27)

55
    Pozostało pięć minut do zakończenia spotkania, a przewaga klubu z Bundesligi wygląda na całkiem bezpieczną. (31:27)

54
    Problem kielczan polega również na tym, że ostatnia akcja z wykorzystaniem Daniela Dujszebajewa zakończyła się niedokładnym rzutem. (31:27)
    53
    Petter Overby i czterobramkowe prowadzenie zespołu z Niemiec. Czy to jeszcze dystans możliwy do zniwelowania dla Industrii Kielce? (31:27)
    53
    Niclas Ekberg raz jeszcze wykorzystał szansę na poprawienie statystyk indywidualnych oraz zespołowych z rzutu karnego. (30:27)