Polska
4:1 (0:1)
Szwecja
Czwartek 12.10.2023, 18:00 • Stadion Miejski, Opole • Reprezentacja U18

Koncertowa druga połowa w wykonaniu reprezentantów Polski, którzy po przerwie przystąpili do zdecydowanego natarcia i odwrócili wynik z 0:1 na 4:1. W tej części spotkania drużyna ze Skandynawii była już bezradna. (19:58:35)

90+4

90
    Doliczone cztery minuty do podstawowego czasu.

88
    Gol dla Polski!
    Strzelcem bramki DOMINIK GREGORSKI.

85
    Strzelcem bramki ALAN RYBAK.

75
    Polska na prowadzeniu, a do zakończenia meczu pozostał zaledwie kwadrans podstawowego czasu. Biało-Czerwoni starają się spędzać jak najwięcej czasu na połowie Szwecji.

65
    Polska poprawiła skuteczność przed drugą połową meczu i jest już na prowadzeniu 2:1 po odwróceniu wyniku. Do bramki Szwecji oddali uderzenia Jan Łabędzki oraz Filip Rózga.

63
    Strzelcem bramki FILIP RÓZGA.

53
    Strzelcem bramki JAN ŁABĘDZKI.

46

Czekamy na wznowienie meczu po przerwie.

Pierwsza połowa meczu reprezentacji Polski U18 zakończona. Na prowadzeniu pozostaje Szwecja, choć gospodarze mieli swoje szanse na poprawienie wyniku.

45

30
    Minęły dwa kwadranse i otwarty, na początku spotkania, wynik nie zmienia się.

15
    Za drużynami kwadrans konfrontacji na Stadionie Miejskim w Opolu. Składna akcja, zakończona strzałem Kaliphy Jawli, daje skromne prowadzenie Szwedom.