AZS Darkomp – FC Reiter 1:3 (koniec) | Przemyśl – Red Dragons 2:6 (koniec)
1:3 (0:1)
FC Reiter Toruń
Sobota 14.10.2023, 16:00FOGO Futsal Ekstraklasa

Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne prowadzone na naszym portalu! (17:40:36)

Koniec tego spotkania i trzy punkty z Warszawy wywozi FC Reiter Toruń! Jeszcze do końca próbowali naciskać gospodarze, wprowadzając lotnego bramkarza, ale od czerwonej kartki Panasenko nie mieli już szans na zagrożenie bramce gości.

39
    Faulował Kraśniewski, to piąte przewinienie Torunian. Każde kolejne będzie skutkowało przedłużonym rzutem karnym. Dwa na koncie UW.

38
    Czerwona kartka dla zespołu AZS UW Darkomp Wilanów (Panasenko). Stracił piłkę grający jako lotny bramkarz zawodnik UW i aby nie dopuścić do straty gola, faulował przeciwnika biegnącego w kierunku pustej bramki.

38
    Timeout dla FC Reiter Toruń.

35
    Strzał Lifanova zablokowany, dalej w posiadaniu gospodarze.

33
    Z lotnym bramkarzem zagra UW, w tej roli Panasenko.

33
    Timeout dla AZS UW Darkomp Wilanów.

33
    Gol dla FC Reiter Toruń!
    Strzelcem bramki SŁAWKOWSKI. Dogranie z autu i z pierwszej piłki uderza Sławkowski, trafiając blisko ziemi tuż koło słupka! 3-1 dla przyjezdnych!

30
    Gol dla AZS-u UW Wilanów!
    Strzelcem bramki PANASENKO. Dogranie w pole karne, na piłkę nabiegał jeszcze jeden z zawodników i nie zainterweniował w porę Naparło! Bramka zaliczona Maksymowi Panasenko, mamy kontakt!

30
    Bardzo dobre rozegranie autu przez gospodarzy, ale strzał z obrębu pola karnego nie trafia w bramkę!

29
    Przewinienie Diego w ataku. Czwarty faul Torunia.

29
    Uderzał Zboralski, Mianowicz odbija piłkę na rzut rożny.

29
    Naciskają w ostatnich minutach gospodarze, ale nie mogą dostać się w pole karne.

26
    Kontratak Torunia wyprowadzony przez Waszaka, ale podanie zablokowane.

26
    Faulowany Diakite, to trzeci faul Torunia w tej połowie. Jedno przewinienie na koncie UW.