1:1 (1:1)
ŁKS II Łódź
Poniedziałek 16.10.2023, 18:15 • Stadion Centralny, Grudziądz • 2. Liga

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (20:10:52)

Podział punktów w Grudziądzu po golach w pierwszej połowie. Konfrontacja zakończyła się wynikiem 1:1 dzięki strzałom Jana Kuźmy oraz Dominika Frelka.

90+6

90+2
    Oliwier Sławiński napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

90+2
    Rafał Kobryń strzelił niedokładnie po dalekim wrzucie z autu Marcina Warcholaka.

90+1
    Ostatnie szanse na strzelenie jakiegokolwiek gola w drugiej połowie spotkania. Sędzia dał jeszcze kilka doliczonych minut zawodnikom.

90
    Doliczone pięć minut do podstawowego czasu.

89
    Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz:
    z boiska schodzi Vu Thanh, na boisku pojawia się Jarzec.

88
    Zmiana w drużynie ŁKS II Łódź:
    z boiska schodzi Kuźma, na boisku pojawia się Pawłowski.

85
    Olimpia Grudziądz nie zorganizowała się do przeprowadzenia kontrataku. Akcja zwolniła i zakończyła się niedokładnym podaniem do Mateusza Sopoćki.

84
    Kompletnie niedokładne uderzenie zza linii pola karnego Damiana Vu Thanha.

82
    Kompletnie nieudana próba uruchomienia dalekim podaniem wprowadzonego z ławki rezerwowych na boisko Oliwiera Sławińskiego.

81
    Coraz mniej czasu na rozstrzygnięcie tego spotkania.

79
    z boiska schodzi Papikjan, na boisku pojawia się Sopoćko.

79
    Akcja łodzian zakończona strzałem wprowadzonego z ławki rezerwowych na boisko Oliwiera Sławińskiego. Podanie prostopadłe i powinno on zostać podsumowane zdecydowanie lepszym kopnięciem.

78
    Piłka została zgrana przytomnie do Adriana Olszewskiego.

76
    Sędzia nie pozwolił grudziądzanom na stoczenie pojedynku z Tomaszem Kucharskim z powodu wcześniejszego przewinienia.