Red Dragons – GI Malepszy 2:2 (koniec) | Przemyśl – We-Met 5:4 (koniec) | Rekord – Widzew 8:1 (koniec)
Sośnica – Constract 0:6 (koniec) | BSF ABJ – AZS Darkomp 9:3 (koniec) | FC Reiter – Piast 1:10 (koniec)
Jagiellonia – Clearex 4:5 (koniec) | Legia – Dreman 3:6 (koniec)
Legia Warszawa
3:6 (2:2)
Dreman Exlabesa Opole Komprachcice
Środa 18.10.2023, 20:00 • OSiR Włochy • FOGO Futsal Ekstraklasa

Dobry, dynamiczny mecz, z wieloma bramkami i zwrotami akcji. Ostatecznie do trzech razy sztuka i goście po raz pierwszy wygrywają na terenie Legii. (21:35:21)

39:55
    Gol dla Dremanu Opole Komprachcice!
    Strzelcem bramki FELIPE.
    Pan Kapitan dokłada jeszcze jedno trafienie do pustej bramki Legii i ustala wynik spotkania, przedłużając zwycięską serię opolan do 4 spotkań.

39:26
    Strzelcem bramki LACH.
    Ten, który dobił Legię w poprzednim sezonie w Stegu Arenie, wieńczy dzieło zniszczenia i dziś. Dawid Lach, strzałem przez całe boisko, po raz kolejny ustrzelił Legię!

36:40
    Timeout dla Legia Warszawa.

36:40
    Strzelcem bramki PAUTIAK. Asysta Ivanov.
    Ivanov piekielnie mocno strzela z rzutu wolnego z bardzo dużej odległości, niepewna interwencja Warszawskiego i przytomnie Pautiak pakuje piłkę do bramki z bardzo bliska. Dreman po raz kolejny prowadzi!

36:00
    Timeout dla Dreman Opole Komprachcice.

31:05
    Gol dla Legii!
    Strzelcem bramki DAVIDSON SILVA.
    Silva kompletnie niepilnowany dostaje podanie sam na sam z Dawidem Lachem i puszcza piłkę między nogami młodego bramkarza – Legia po raz kolejny doprowadza do remisu!

24:13
    Strzelcem bramki BUGAŃSKI.
    Pikiewicz nieudanie przerywa akcję gości, piłkę przejmują zawodnicy gości, Bugański dostaje podanie na środku i wyprowadza Dreman na prowadzenie!

22:30
    Tym razem słupek ratuje Warszawskiego!

21:03
    Żółta kartka dla zespołu Dreman Opole Komprachcice (Felipe).

21

Ciekawa, żywa połowa. Legia z przewagą z gry, natomiast Dreman z groźniejszymi sytuacjami. Do przerwy 2:2 w Warszawie. Tu się jeszcze będzie działo!

20

19:56
    Strzelcem bramki RUI PINTO.
    Strzał Lele z połowy boiska, Lach zasłonięty przez wieloletniego klubowego kolegę Nuno Chuvę, który tylko rozstawił nogi i przepuścił strzał między nogami. Mamy remis!

15:13
    Ivanov w poprzeczkę!

07:56
    Strzelcem bramki GAJEK.
    Tym razem to młodzieżowiec w barwach Legii odkupuje winy za swój błąd przy pierwszej bramce – sam przecina podanie przeciwnika i zamienia je na bramkę kontaktową!

06:30
    Strzelcem bramki BLANK. Asysta Sobota.
    Sobota kontruje lewą flanką i posyła długie, penetrujące podanie na długi słupek, gdzie w ostatniej chwili znalazł się Blank. Ukrainiec pakuje piłkę do siatki wślizgiem i mamy już 0:2.

Rafał Słociak

Gole: 8. Gajek, 20. Pinto, 32. Silva – 5. Ivanov, 7. Blank (Sobota), 25. Bugański, 37. Pautiak (Ivanov), 40. Lach, 40. Felipe

Kartki:   22. Felipe (OKO)

Legia Warszawa: Warszawski, Casillas, Sobków, Świątkowski – Gajek, Luiz, Klaus, Pinto, Monteiro, Pikiewicz, Grzyb, Flis, Chuva, Storozhuk, Milewski, Silva
    Trener: Oleksandr Kosenko

Dreman Exlabesa Opole Komprachcice: Lach, Burduja – Bugański, Czech, Ivanov, Nico, Felipe, Garcia, Kaczka, Janczak, Sobota, Blank, Czech, Pautiak, Szadurski, Szypczyński
    Trener: Toni Corredera

Sędzia I: Tokarewicz Paweł – Białystok
    Sędzia II: Czudzinowicz Monika – Białystok
    Sędzia III: Brudnicka Marta – Warszawa