Pogoń Sdl. – Zagłębie II 2:1 (koniec)
Pogoń Siedlce
2:1 (0:1)
Zagłębie II Lubin
Poniedziałek 23.10.2023, 18:15 • Stadion ROSRRiT, Siedlce • 2. Liga • 14. kolejka

Relację przeprowadził dla Państwa Krzysztof Sarna (20:14:10)

Serdecznie dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne sportowe emocje na łamach lajfów!

Żółte kartki: 3:2

Siedlczanie jak najbardziej zasłużenie wygrywają spotkanie z Zagłębiem II Lubin. Gospodarze kontrolowali boiskowe zdarzenie od samego początku i mimo tego, że przegrywali 1:2 to nie zwiesili głów i udowodnili swoją klasę, strzelając kolejne dwie bramki.

90+5

90+5
    Karasiński główkuje tuż obok słupka po dośrodkowaniu!

90+3
    Żółta kartka dla zespołu Zagłębie II Lubin (Antkiewicz).

90+3
    Rozgrywają teraz na krótko lubinianie, ale dochodzi do przewinienia gości w ofensywie, co zakończyło groźnie zapowiadają się akcję.

90
    Sędzia doliczył co najmniej 5 minut.

90
    W polu karnym oddawał strzał jeden z gości, ale doszło do rykoszetu.

87
    Żółta kartka dla zespołu Pogoń Siedlce (Babor).

86
    Żółta kartka dla zespołu Zagłębie II Lubin (Dudziński).

83
    Wrzut z autu na wysokości pola karnego dla Pogoni Siedlce.

80
    Zmiana w drużynie Zagłębie II Lubin:
    z boiska schodzi Masiak, na boisku pojawia się Antkiewicz.

78
    Od razu po wejściu na boisko Babor wywalczył rzut rożny.

77
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce:
    z boiska schodzi Nowak, na boisku pojawia się Babor.

75
    Masiak złapany na spalonym.

75
    z boiska schodzi Hrnciar, na boisku pojawia się Wicenciak.

74
    z boiska schodzi Kizyma, na boisku pojawia się Kolan.

71
    z boiska schodzi Kusztal, na boisku pojawia się Szafranek.

70
    Gol dla Pogoni Siedlce! Z lewej linii pola karnego podciął piłkę Demianiuk, a świetnie w powietrzu zatańczył Nowak, który trącił futbolówkę głową i pokonał Weiraucha.

69
    Z 20. metra w Sinior strzela w poprzeczkę!

68
    Dewianiuk postraszył rywali świetnym rajdem, ale wykończenie nie było tak równie dobre.

65
    z boiska schodzi Bujalski, na boisku pojawia się Derlatka.

64
    Demianiuk strzela wzdłuż linii przy chwilowej absencji bramkarza Zagłębia!

64
    Ruszył Hrnciar, który podał piłkę w okolicach pola karnego do Bujalskiego, ale jego płaskie podanie zostało zablokowane.

62
    Szybka kontra gości, którzy zaraz wykonywać będą rzut rożny.

61
    Gol dla Pogoni Siedlce! Wszystko rozpoczęło się od rzutu rożnego, a z woleja strzelał Pyrdoł. Z odbitej piłki od ziemi główkował Lewandowski.

60
    Świetnie na prawej stronie w polu karnym mijał rywali Demianiuk. Wyniknął z tego rzut rożny.

58
    Hrnciar dośrodkowywał z lewego skrzydła, ale nieco za mocne i przerzucone to dośrodkowanie. Utrzymują się przy piłce w okolicach pola karnego przeciwnika gospodarze.

57
    Daleka piłka na Kusztala, który już wysuwał się sam na sam, ale lepszy okazał się Burek, który chwycił piłkę.

56
    Z pierwszego niewiele wyniknęło, ale siedlczanie już za moment ponownie będą wprowadzać piłkę z narożnika boiska.

56
    Dośrodkowanie Pyrdoła, ale doszło do strącenia piłki. Rzut rożny dla gospodarzy.

54
    Masiak w natarciu, już był w polu karnym, ale wytracił piłkę. Pojawiły się delikatne reklamacje ze strony gości, ale mowy o faulu nie było.

51
    Żółta kartka dla zespołu Pogoń Siedlce (Misiak).

48
    Pierwsze minuty II połowy szarpane. Nie brakuje przewinień po obu stronach.

Żółte kartki: 1:0

Zagłębie II Lubin prowadzi do przerwy z Pogonią Siedlce 1:0. Na pewno spory niedosyt czują gospodarze, którzy nieustannie od pierwszej połowy naciskali, próbowali, oddawali mnóstwo strzałów i dośrodkowań, ale to drużyna z Dolnego Śląska zaskakiwała groźnymi kontrami i zdobyła gola bo błędzie obrońcy Pogoni.

45+2

45+2
    Hrnciar strzela obok słupka z rzutu wolnego.

45
    Sędzia doliczył co najmniej minutę.

45
    Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego rzucił się Weirauch, kolejny korner dla Pogoni.

45
    Dwójkowe, trójkowe akcji Pogoni, sporo dośrodkowań. Kolejny narożnik dla gospodarzy.

44
    Rzut rożny dla Pogoni Siedlce.

42
    Zdecydowanie zwolnili tempo w porównaniu z pierwszymi minutami gospodarze, chociaż nadal to oni częściej przy piłce.

38
    Żółtą kartką ukarany trener Pogoni Siedlce.

38
    Przebija się mgła na stadionie w Siedlcach.

34
    Misiak główkuje obok słupka.

32
    W kapitalnej akcji znajdowali się teraz siedlczanie, którzy byli bardzo szybcy. Do swojego kolegi w polu karnym podawać chciał Demianiuk, ale jego podanie zablokowane. Rzut rożny dla gospodarzy.

30
    Żółta kartka dla zespołu Pogoń Siedlce (Bujalski).

26
    Rzut rożny wywalczyli gospodarze.

24
    Szuprytowski z okolic 20. metra strzela w poprzeczkę!

22
    Obraz gry uległ nieco uspokojeniu.

17
    Kolejna sytuacja Pogoni Siedlce. Nowak oddał prostopadły strzał w polu karnym, ale świetnie na bramce spisał się Weirauch, który popisał się kolejną interwencją.

15
    Przerzut na lewą stronę do Karasińskiego, który w polu karnym podał piłkę do Masiaka, ale ten minął się w polu karnym z piłką. Na rzut rożny wybił jeden z defensorów Pogoni Siedlce. Bardzo dobrze w kontratakach prezentują się goście.

12
    Gol dla Zagłębia! Czegoś niesamowitego dokonali goście! Błąd obrońcy Pogoni, Misiaka, który nie trafił w piłkę. Szybko wykorzystał to Kusztal, który oddał uderzenie do siatki, a bezradny w niej był Burek. Mimo olbrzymich nacisków od początku ze strony Pogoni to Zagłębie II Lubin prowadzi mimo rzadszego przebywania przy piłce.

10
    Ależ sytuację teraz zmarnował Hrnciar, który w polu karnym z dziesiątego metra strzela zdecydowanie nad bramką!

7
    Nieustannie w okolicach bramki II zespołu Zagłębia znajdują się siedlczanie, którzy raz rozgrywają piłkę, raz wrzucają piłkę z autu na wysokości pola karnego. Na ten moment bezradni goście, którym trudno nawet opuścić własną połowę czy dokonać zrywu.

6
    Szuprytowski zagrywa piłkę na bliższy słupek, w boczną siatkę.

5

4
    Bardzo mocny, intensywny oraz obiecujący początek w wykonaniu Pogoni Siedlce, która na ten moment zamyka przeciwnika nie tylko na jego połowie, ale przed polem karnym.

3
    W polu karnym oddał celne strzał Hrnciar, ale broni Weirauch! Dwójkowa akcja gospodarzy.

3
    Bujalski na prawej stronie nieco zaskoczył rywala swoją szybkością.

2
    Lewą stroną przeprowadzają akcję gospodarze. Demianiuk w polu karnym chciał dośrodkować, ale posłał zbyt wysoko piłkę w polu karnym.

1

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:15.

Krzysztof Sarna

Gole: 61. Lewandowkski, 70. Nowak – 12. Kusztal

Kartki:   30. Bujalski (SDL), 51. Misiak (SDL), 87. Babor (SDL) – 86. Dudziński (LB2), 90+3. Antkiewicz (LB2)

Posiadanie piłki: 53 % : 47 %.
    Strzały celne: 24:4. Strzały niecelne: 18:3. Rzuty rożne: 12:12. Spalone: 0:1. Foule: 11:12.
    Pogoń Siedlce: Burek – Lewandowski, Misiak, Szuprytowski, Nowak, Sinior, Pyrdoł, Bujalski, Dzięcioł, Hrnciar, Demianiuk.

Zmiany: Kowynia – Majewski, Burka, Majewski, Myszkowski, Derlatka, Okusami, Babor, Wicenciak.

Trener: Marek Brzozowski

Zagłębie II Lubin: Weirauch – Orlikowski, Lepczyński, Jach, Karasiński, Kizyma, Masiak, Terlecki, Kusztal, Dudziński, Kruszelnicki.

Zmiany: Matys – Kolan, Sochań, Kocaba, Antkiewicz, Adamski, Szafranek.

Trener: Paweł Sochacki

Sędzia główny:Damian Gawęcki (Kielce)
    Asystenci: Dominik Wrona, Radosław Wąsik