Chrobry – Znicz 1:0 (koniec)
Chrobry Głogów
1:0 (0:0)
Znicz Pruszków
Poniedziałek 06.11.2023, 18:00 • Stadion Chrobry, Głogów • Fortuna 1 Liga • 14. kolejka

Witamy. Mecz rozpocznie się o 18:00 i będziemy informować o najważniejszych wydarzeniach..
    Znicz ponownie zagra w poniedziałek
    W oczekiwaniu na mecz

Przed nami poniedziałkowy mecz w Fortuna I lidze. Chrobry Głogów zmierzy się w nim ze Zniczem Pruszków. Początek tego starcia o godzinie 18.
    Jedenastka Chrobrego
    Wybrańcy trenera Mariusza Misiury

Chrobry Głogów: Węglarz – Estigarribia, Malczuk, Bougaidis, Bogusz, Mandrysz, Bartlewicz, Ozimek, Tabić, Hanc, Lebedyński.
    Rezerwowi: Dybowski – Plewka, Biel, Mucha, Wojtyra, Tupaj, Paz, Zarówny, Machaj.
    Trener: Piotr Plewnia

Znicz Pruszków: Mleczko – Juchymowicz, Grudziński, Błyszko, Pomorski, Tkaczuk, Nowak, Moskwik, Krajewski, Nagamatsu, Wójcicki.
    Rezerwowi: Misztal – Tabara, Proczek, Czarnowski, Kendzia, Flisiuk, Cegiełka, Wawszczyk, Brysiak.
    Trener: Mariusz Misiura

Sędzia: Mateusz Piszczelok (Katowice).

Ostatnie przygotowania do rozpoczęcia meczu na stadionie w Głogowie.

1

2
    Z delikatnym opóźnieniem rozpoczęła się konfrontacja w województwie dolnośląskim.

5
    Na początku meczu aktywniejsi w ofensywie gospodarze, którzy postarali się skrzydłami zbliżyć do bramki strzeżonej przez Miłosza Mleczkę.

6
    Piłka przyznana gospodarzom po przewinieniu atakującego zawodnika Znicza Pruszków na połowie przeciwnika.

8
    Przerwa w grze jest spowodowana urazem pomocnika głogowian Roberta Mandrysza.

10
    Nieudane rozegranie Chrobrego Głogów i piłka została przyznana gościom. Z kolei podopieczni Piotra Plewni mieli możliwość podejścia pressingiem przy wrzucie z autu.

15
    Kwadrans spotkania zakończony bez jakiegokolwiek uderzenia, nie mówiąc już o strzale celnym. Nie jest to optymistyczny znak przed częścią dalszą widowiska.

18
    Akcja Znicza Pruszków zakończona nieudanym zagraniem i w tych okolicznościach Mateusz Piszczelok nakazał wznowienie grania Damianowi Węglarzowi.

19
    Mateusz Ozimek pierwszym zawodnikiem napomnianym żółtą kartką.

22
    Sędzia wcześnie stracił cierpliwość do zawodników i stąd pierwsze napomnienie żółtym kartonikiem już przed półmetkiem w pierwszej połowie.

25
    Jeden z zawodników z Pruszkowa szukał miejsca do oddania uderzenia wewnątrz pola karnego przeciwnika, ale po niedokładnym zagraniu ratował się faulem. Od rzutu wolnego Chrobry Głogów.

28
    Zainicjowanie ataku głogowian dalekim wykopem Damiana Węglarza, ale poradzili sobie goście z powstrzymaniem ustawionego na desancie Mikołaja Lebedyńskiego.

30
    Drugi kwadrans również nie przyniósł przełomu w generalnie zachowawczym meczu. Do tego momentu było tylko jedne uderzenie celnego Chrobrego, którego nie przepuścił do bramki Miłosz Mleczko.
    Na poprawienie statystyk się nie zanosi

35
    Chrobry Głogów od rzutu wolnego na połowie przeciwnika, ale wszystko to daleko od bramki strzeżonej przez Miłosza Mleczkę.

38
    Coraz mniej czasu pozostaje obu zespołom na poprawienie wyniku w pierwszej połowie spotkania.

38
    Gabriel Estigarribia napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

40
    Pozostało pięć minut do zakończenia pierwszej połowy spotkania, a przed momentem było blokowane uderzenie gracza Znicza Pruszków.

43
    Mikołaj Lebedyński już trzecim zawodnikiem gospodarzy napomnianym żółtą kartką za swoje przewinienie.

44
    Jeszcze przerwa w grze spowodowana urazem zawodnika beniaminka.

45

Znicz odpowiedział strzałem celnym w kwadransie poprzedzającym przerwę, ale to wszystko na co było stać gospodarzy oraz gości przed zmianą stron. Po 45 minutach jest bezbramkowo i to wynik, który oddaje obraz meczu.

Czekamy na wznowienie meczu po przerwie.

46

46
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów:
    z boiska schodzi Ozimek, na boisku pojawia się Biel.

49
    Artur Bogusz napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

56
    z boiska schodzi Bogusz, na boisku pojawia się Mucha.

60
    Bezbramkowa godzina meczu za drużynami. Niezmiennie ani gospodarzom, ani gościom nie wyszło skuteczne zaatakowanie.

65
    Na razie na przeprowadzanie zmian personalnych w jedenastce decyduje się wyłącznie szkoleniowiec głogowian.

71
    z boiska schodzi Bartlewicz, na boisku pojawia się Machaj.

75
    Pozostał zaledwie kwadrans podstawowego czasu do zakończenia spotkania. Nie widać nadziei na przełom, ale nie takie rzeczy działy się w końcówkach spotkań choćby w tej kolejce.

77
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków:
    z boiska schodzi Wójcicki, na boisku pojawia się Czarnowski.

82
    Gol dla Chrobrego!
    Strzelcem bramki MIKOŁAJ LEBEDYŃSKI.

Nieśmiało zapowiadaliśmy, że może być ciekawie w ostatnim fragmencie spotkania. W 82. minucie padła przełomowa bramka na 1:0. Mikołaj Lebedyński wykorzystał dogranie wprowadzonego z ławki rezerwowych na boisko Mateusza Machaja!

85
    z boiska schodzi Tkaczuk, na boisku pojawia się Proczek.

85
    z boiska schodzi Krajewski, na boisku pojawia się Wawszczyk.

87
    Dopiero po stracie gola trener Mariusz Misiura postanowił dokonać kolejnych roszad w jedenastce. Mało czasu pozostało Zniczowi Pruszków na uratowanie wyniku.

90
    Doliczone trzy minuty do podstawowego czasu.

90+1
    z boiska schodzi Lebedyński, na boisku pojawia się Wojtyra.

90+3

Najciekawsza i decydująca akcja meczu wydarzyła się w 82. minucie. Trafił ze zmianą trener gospodarzy Piotr Plewnia, ponieważ wprowadzony przez niego z ławki rezerwowych na boisko Mateusz Machaj asystował przy golu na 1:0 dla Chrobrego. Uderzenie do bramki Miłosza Mleczki oddał najskuteczniejszy spośród głogowian Mikołaj Lebedyński.

Posiadanie piłki: 47% : 53%.
    Strzały na bramkę: 3:2.
    Strzały niecelne: 3:4.
    Rzuty rożne: 4:5.
    Spalone: 0:0.
    Faule: 13:12.

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (19:57:14)

Gole: 82. Lebedyński

Kartki:   19. Ozimek (CHR1), 38. Estigarribia (CHR1), 43. Lebedyński (CHR1), 49. Bogusz (CHR1)

Posiadanie piłki: 47 % : 53 %.
    Strzały celne: 3:2. Strzały niecelne: 3:4. Rzuty rożne: 4:5. Spalone: 0:0. Foule: 13:12.
    Chrobry Głogów: Węglarz – Estigarribia, Malczuk, Bougaidis, Bogusz (56. Mucha), Mandrysz, Bartlewicz (71. Machaj), Ozimek (46. Biel), Tabić, Hanc, Lebedyński (90. Wojtyra).

Zmiany: Dybowski – Plewka, Biel, Mucha, Wojtyra, Tupaj, Paz, Zarówny, Machaj.

Znicz Pruszków: Mleczko – Juchymowicz, Grudziński, Błyszko, Pomorski, Tkaczuk (85. Proczek), Nowak, Moskwik, Krajewski (85. Wawszczyk), Nagamatsu, Wójcicki (77. Czarnowski).

Zmiany: Misztal – Tabara, Proczek, Czarnowski, Kendzia, Flisiuk, Cegiełka, Wawszczyk, Brysiak.

Sędziowie: Mateusz Piszczelok (Katowice)