Exact – Stal | 0:3 (koniec) | | | Barkom – Ślepsk | 3:1 (koniec) |
Chemik – ŁKS | 2:3 (koniec) |
finał
Barkom Każany Lwów
|
3 |
25 | 22 | 25 | 27 | ||
Ślepsk Malow Suwałki
|
1 |
23 | 25 | 18 | 25 |
No i Barkom Każany Lwów wygrywa dziś w przekonujący sposób, drugie zwycięstwo klubu z Ukrainy w sezonie. Duża w tym zasługa MVP meczu Tupchiiego, ale na pochwałę zasługują też Kovalov, Shevchenko oraz Palonsky. W drużynie z Suwałk zdecydowanie zawiódł Filipiak, który skończył mecz ze słabymi statystykami zwłaszcza w ataku.
(22:50:58)
|
||
Koniec meczu
|
||
27:25
|
Palonsky kończy skosem z lewej strony
|
|
26:25
|
Palonsky obija blok ciasnym skosem
|
|
25:25
|
Filipiak po przekątnej
|
|
25:24
|
Kovalov idealny skos w trzeci metr
|
|
24:24
|
Gallego znowu przez środek i znowu remis
|
|
24:23
|
Tupchii po bloku Firszta
|
|
23:23
|
I znowu atak przez środek Gallego
|
|
23:22
|
Filipiak w siatkę
|
|
22:22
|
Gallego środkiem i po 22
|
|
22:21
|
Zablokowany Kovalov
|
|
Zarejestruj się i zyskaj zakład bez ryzyka 500 PLN! Go+BET
|
||
22:20
|
Timeout dla Barkom Każany Lwów.
|
|
22:20
|
Sanchez do Gallego i 22:20
|
|
22:19
|
Gallego uderza bez bloku
|
|
22:18
|
Timeout dla Ślepsk Malow Suwałki.
|
|
22:18
|
As Shevchenki
|
|
21:18
|
Tupchii genialnie uderzył z linii trzeciego metra
|
|
20:18
|
Sprytnie przy pojedynczym bloku Firszt
|
Czas meczu: 1:50 4. set: 0:32 |
|||
Barkom | Ślepsk | ||
---|---|---|---|
4. set | Mecz | 4. set | |
Suma zdobytych punktów | |||
27 | 98 | 91 | 25 |
Najwiecej punktów z rzędu | |||
4 | 5 | 6 | 4 |
Piłki setowe | |||
3 | 8 | 2 | 0 |
Piłki meczowe | |||
3 | 3 | 0 | 0 |
Statystyki serwisu | |||
Asy ** | |||
3 | 8 | 3 | 0 |
Błędy serwisowe ** | |||
4 | 14 | 11 | 2 |
Punkty zdobyte przy serwisie | |||
9 / 26 35 % |
33 / 97 34 % |
27 / 92 29 % |
8 / 26 31 % |
Statystyki returnu | |||
Punkty zdobyte przy returnie | |||
18 / 26 69 % |
65 / 92 71 % |
64 / 97 66 % |
17 / 26 65 % |
Informacja dla statystyk | |||
** Liczba asów i błędów serwisowych podczas meczu jest nieoficjalna. |
Barkom Każany Lwów:
Gueye, Kovalov, Mazenko, Schevchenko, Holoven, Palonsky, Dardzans, Shchurov, Tupchii, Dovhyi, Kucher, Petrovs
Libero: Kanaiev, Pampushko
Zmiany:
Trener: Ugis Krastins
Ślepsk Malow Suwałki: Sanchez, Stajer, Gallego, Żakieta, Filipiak, Rudziewicz, Stern, Halaba, Firszt, Kaciaczak, Bululjević, Macyra
Libero: Czunkiewicz, Filipowicz
Zmiany:
Trener: Dominik Kwapisiewcz
Libero: Kanaiev, Pampushko
Zmiany:
Trener: Ugis Krastins
Ślepsk Malow Suwałki: Sanchez, Stajer, Gallego, Żakieta, Filipiak, Rudziewicz, Stern, Halaba, Firszt, Kaciaczak, Bululjević, Macyra
Libero: Czunkiewicz, Filipowicz
Zmiany:
Trener: Dominik Kwapisiewcz
Sędziowie: Wojciech Głód – Maciej Twardowski
Widownia:
Adam Zajączkowski