Serbia – Bułgaria | 2:2 (koniec) | | | Węgry – Czarnogóra | 3:1 (koniec) | | | Szwecja – Estonia | 2:0 (koniec) |
Belgia – Azerbejdżan | 5:0 (koniec) | | | Szkocja – Norwegia | 3:3 (koniec) | | | Hiszpania – Gruzja | 3:1 (koniec) |
Liechtenstein – Luksemburg | 0:1 (koniec) | | | Bośnia i Herc. – Słowacja | 1:2 (koniec) | | | Portugalia – Islandia | 2:0 (koniec) |
Radunia – KKS | 1:4 (koniec) |
finał
Radunia Stężyca
1:4
(0:3)
KKS 1925 Kalisz
83
|
Żółta kartka dla zespołu KKS 1925 Kalisz (Sobol).
|
|
64
|
Żółta kartka dla zespołu KKS 1925 Kalisz (Putno).
|
|
51
|
Żółta kartka dla zespołu Radunia Stężyca (Zwoźny).
|
|
39
|
Żółta kartka dla zespołu Radunia Stężyca (Kasprzak).
|
|
10
|
Żółta kartka dla zespołu Radunia Stężyca (Bogusławski).
|
|
3
|
Żółta kartka dla zespołu KKS 1925 Kalisz (Białczyk).
|
Gole:
61. Kuzimski – 12. Sobol (kar.), 23. Wysokiński, 45. Gordillo, 83. Sobol
Posiadanie piłki: 51 % : 49 %.
Strzały celne: 5:10. Strzały niecelne: 7:4. Rzuty rożne: 4:3. Spalone: 1:4. Foule: 14:16.
Sędziowie: Mateusz Jenda
Widownia:
Kartki: 10. Bogusławski (STZ), 39. Kasprzak (STZ), 51. Zwoźny (STZ) – 3. Białczyk (KKL), 64. Putno (KKL), 83. Sobol (KKL)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 51 % : 49 %.
Strzały celne: 5:10. Strzały niecelne: 7:4. Rzuty rożne: 4:3. Spalone: 1:4. Foule: 14:16.
Radunia Stężyca:
Tułowiecki – Zwoźny, Dampc, Bogusławski (84. Biskup), Straus, Czajkowski (46. Bashlai), Płotka (56. Kwiatkowski), Kasprzak (71. Bartkowiak), Słomka (56. Mularczyk), Łuczak, Kuzimski
Zmiany: Syldatk, Bashlai, Kwiatkowski, Nowicki, Furman, Mularczyk, Bartkowiak, Biskup
Trener: Szymon Hartman
KKS 1925 Kalisz: Krakowiak – Gawlik, Kieliba, Białczyk, Kalenik (88. Janiak), Gordillo (88. Arai), Maroszek, Wysokiński (88. Staszak), Dębiński, Żebrowski (57. Putno), Sobol (84. Szewczyk)
Zmiany: Stefaniak, Janiak, Staszak, Putno, Głaz, Szewczyk, Arai
Trener: Paweł Ozga
Zmiany: Syldatk, Bashlai, Kwiatkowski, Nowicki, Furman, Mularczyk, Bartkowiak, Biskup
Trener: Szymon Hartman
KKS 1925 Kalisz: Krakowiak – Gawlik, Kieliba, Białczyk, Kalenik (88. Janiak), Gordillo (88. Arai), Maroszek, Wysokiński (88. Staszak), Dębiński, Żebrowski (57. Putno), Sobol (84. Szewczyk)
Zmiany: Stefaniak, Janiak, Staszak, Putno, Głaz, Szewczyk, Arai
Trener: Paweł Ozga
Sędziowie: Mateusz Jenda
Widownia:
Norbert Czajkowski