Red Dragons – Jagiellonia 3:4 (koniec) | Dreman – Widzew 2:3 (koniec) | We-Met – AZS Darkomp 3:4 (koniec)
Rekord – BSF ABJ 5:1 (koniec) | Przemyśl – Piast 2:5 (koniec) | FC Reiter – Legia 2:7 (koniec)
FC Reiter Toruń
2:7 (2:4)
Legia Warszawa
Niedziela 19.11.2023, 19:00 • Arena Toruń • FOGO Futsal Ekstraklasa

Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje! (20:44:17)

Wysokie i nadspodziewanie łatwe zwycięstwo Legii w Toruniu. Co prawda dwie szybkie bramki na początku spotkania, wyprowadziły gospodarzy na prowadzenie, jednak 6 kolejnych trafień zanotował zespół ze stolicy.

37:42
    Żółta kartka dla zespołu FC Reiter Toruń (Szczepaniak).

36:51
    Gol dla Legii!
    Strzelcem bramki WARSZAWSKI.
    Warszawski strzela do pustej bramki przez całe boisko!

35:41
    Strzelcem bramki LUIZ.
    Hat-trick Andre Luiza po rajdzie prawą stroną parkietu!

32:19
    Strzelcem bramki KLAUS.
    Naparło pokonany przez Klausa. Strzał z lewej strony z ostrego kąta, wtacza się do bramki.

21

Do przerwy gospodarze okazują się bardzo gościnni dla Legii. Co prawda w 5. minucie pierwszej połowy, Toruń strzelił 2 bramki i wyszedł na prowadzenie, jednak wszystko co działo się potem, to już tylko "samba" w wykonaniu legionistów.

20

15:51
    Strzelcem bramki LELE.
    Rui Pinto strzałem do pustej bramki podwyższa prowadzenie Legii!

15:20
    Strzelcem bramki DAVIDSON SILVA.
    Silva wykańcza kolejną składną akcję Legii. Goście już prowadzą!

13:00
    Pozostawiony bez opieki Silva, ze spokojem wyrównuje wynik tego spotkania.

10:26
    Żółta kartka dla zespołu Legia Warszawa (Klaus).

09:34
    Timeout dla FC Reiter Toruń.

04:35
    Gol dla FC Reiter Toruń!
    Strzelcem bramki ELSNER.
    Krzysztof Elsner lobuje bramkarza Legii strzałem z własnej połowy boiska!

04:11
    Strzelcem bramki SZCZEPANIAK.
    Ładne, penetrujące podanie Spychalskiego, Szczepaniak dokłada nogę i wyrównuje wynik spotkania!

02:26
    Strzelcem bramki ANDRE LUIZ.
    Brazylijczyk na raty pokonuje bramkarza torunian, mamy otwarcie wyniku w Toruniu!

Rafał Słociak

Gole: 5. Szczepaniak (Spychalski), 5. Elsner – 3. Luiz, 13. Silva, 16. Silva, 16. Lele, 33. Klaus, 36. Luiz, 37. Warszawski

Kartki:   38. Szczepaniak (FCT) – 11. Klaus (LEG)

FC Reiter Toruń: Naparło, Matczak – Wojciechowski, Kraśniewski, Esteban, Zboralski, Waszak, Diaz, Elsner, Sławkowski, Szczepaniak, Machałowski, Spychalski, Przypis
    Trener: Dmytro Kameko

Legia Warszawa: Casillas, Warszawski, Sobków, Świśtkowski – Gajek, Luiz, Klaus, Pinto, Monteiro, Pikiewicz, Grzyb, Flis, Chuva, Storozhuk, Milewski, Silva
    Trener: Mariusz Milewski

Sędzia I: Cipiński Dominik – Skierniewice
    Sędzia II: Przytuła Szymon – Stary Adamów
    Sędzia III: Szkodziński Marcin – Toruń