BSF ABJ – Jagiellonia 8:2 (koniec)
BSF ABJ Bochnia
8:2 (5:0)
Jagiellonia Białystok
Środa 22.11.2023, 19:00 • Hala Widowiskowo-Sportowa, Bochnia • FOGO Futsal Ekstraklasa

Na dziś to już koniec emocji futsalowych. Za nami ciekawe spotkanie pełne wielu wrażeń, akcji i goli. Zachęcamy do śledzenia innych relacji LIVE w serwisie Lajfy, a za dziś już dziękujemy. Życzymy spokojnej nocy i do następnego! (10:17:14)
    Strzelecki festiwal w Bochni za nami. W całym meczu obejrzeliśmy aż 10 bramek, a ostatecznie gospodarze, czyli BSF ABJ Bochnia pokonała Jagiellonię Białystok wynikiem 8:2!

27
    Żółta kartka dla zespołu Jagiellonia Białystok (Piotr Skiepko).

24
    Strzelcem bramki MINOR CABALCETA.

21

Do przerwy absolutna deklasacja gospodarzy, czyli BSF ABJ Bochnia nad białostocką Jagiellonią. Prowadzenie 5:0, czyli bardzo trudno będzie gościom odrobić te straty. Niebawem rusza druga połowa meczu.