8:2 (2:1)
AZS UW Darkomp Wilanów
Czwartek 23.11.2023, 20:00 • OSiR Lubawa • FOGO Futsal Ekstraklasa

Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje! (21:38:05)

Ten wynik i niesamowicie wysoka dyspozycja gospodarzy, jest świetnym prognostykiem przed przyszłotygodniowymi meczami Elite Round Ligi Mistrzów.

Do pewnego momentu było stosunkowo blisko niespodzianki, jednak w drugiej połowie lubawianie wrzucili drugi bieg.

39:12
    Gol dla Constractu Lubawa!
    Strzelcem bramki CLAUDINHO. Asysta Pedrinho.
    Zamieszanie w polu karnym gości. Pedrinho dostrzegł i pięknie obsłużył kompletnie niepilnowanego Claudinho, który na raty pokonał Mianowicza.

37:35
    Żółta kartka dla zespołu AZS UW Darkomp Wilanów (Lifanov).

33:41
    Strzelcem bramki CLAUDINHO. Asysta Adriano.
    Agresywny pressing Adriano, podanio-strzał w stronę Claudinho, a ten ostatni strzela bramkę nr 7.

32:34
    Strzelcem bramki ADRIANO. Asysta Grubalski.
    Grubalski w tempo do Adriano pod samiutką bramkę i ten ostatni nie daje szans bramkarzowi akademików.

24:50
    Strzelcem bramki GRUBALSKI.
    Grubalski dostaje podanie z lewego narożnika boiska i strzałem ze środka, pokonuje Mianowicza.

23:06
    Strzelcem bramki PEDRINHO.
    Brazylijski czarodziej w solowym rajdzie, zakończonym petardą z prawej nogi. Przyjezdni mogli tylko bezradnie obserwować piłkę.

21:27
    Gol dla AZS-u UW Wilanów!
    Strzelcem bramki ZMIIVSKYI.
    Podanie z rzutu rożnego w okolice środka boiska i Zmiivskyi po rykoszecie od Kuby Raszkowskiego strzela bramkę kontaktową!

20:11
    Strzelcem bramki RASZKOWSKI. Asysta Pedrinho.
    Historia lubi się powtarzać! Pedrinho idealnie w tempo po przekątnej na długi słupek do Raszkowskiego i młody napastnik podwyższa wynik na 3:1!

21

Błyskawiczne otwarcie wyniku przez Mistrzów Polski, ale niedługo potem niespodziewana odpowiedź stołecznych, a konkretniej: Diakite. Jednak w samej końcówce pierwszej połowy, duet Pedrinho-Raszkowski, ukąsił po raz drugi. Do przerwy 2:1 w Lubawie!

20

19:47
    Po raz kolejny Pedrinho ze stojącej piłki do Raszkowskiego, który z dystansu, piekielnie dobrym strzałem, nie daje szans Mianowiczowi. Po 19 minutach i 24 sekundach od pierwszej bramki, Constract strzela po raz drugi w tym meczu!

Strzelcem bramki DIAKITE.
    Diakite dostaje piłkę plecami do bramki, bez trudu gubi krycie Kaniewskiego i pokonuje bramkarza Mistrzów Polski!

00:23
    Pedrinho ze stojącej piłki świetnie zauważył Raszkowskiego i mamy otwarcie wyniku!

1

Wyjściowe piątki:
    Lubawa: Lopez – Raszkowski, Mrowiec, Pedrinho, Kriezel
    Wilanów: Mianowicz – Lifanov, Jean Carlos, Diakite, Zmiivskyi

Constract Lubawa: Zadroga, Lopez, Okuniewski – Kaniewski, Lemos, Everton, Silva, Kriezel, Raszkowski, Jankowski, Grubalski, Doša, Mrowiec, Sendlewski, Claudinho
    Trenér: Dawid Grubalski

AZS UW Darkomp Wilanów: Mianowicz, Wasążnik, Klimek – Papakostas, Wankiewicz, Lifanov, Zmiivskyi, Panasenko, Marcinkowski, Piwowarczyk, Och, Offert, Wielgat, Diakite, Lutai, Carlos
    Trenér: Maciej Karczyński.

Podopieczni Macieja Karczyńskiego są rozpędzeni po trzech kolejnych wygranych. Widać że mocno przemeblowany skład, funkcjonuje na boisku coraz lepiej. Czy to wystarczy na niepokonany od dawien dawna Constract?

Przed nami ciekawe spotkanie w niezdobytej twierdzy w Lubawie. Radzący sobie bardzo w kratkę Wilanów, spróbuje urwać punkty Mistrzom Polski, którzy już pomału pakują walizki na Majorkę.

Witamy. Mecz rozpocznie się o 20:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Rafał Słociak

Gole: 1. Raszkowski (Pedrinho), 20. Raszkowski (Pedrinho), 21. Raszkowski (Pedrinho), 24. Pedrinho, 25. Grubalski, 33. Adriano (Grubalski), 34. Claudinho (Adriano), 40. Claudinho (Pedrinho) – 7. Diakite, 22. Zmiivskyi

Kartki:   38. Lifanov (UWW)

Trener: Dawid Grubalski

Trener: Grzegorz Och