Skra – Projekt | 3:1 (koniec) | | | ZAKSA – Barkom | 1:3 (koniec) | | | Jastrzębski – Cuprum | 3:0 (koniec) |
finał
PGE GiEK Skra Belchatow
|
3 |
25 | 21 | 27 | 25 | ||
Projekt Warszawa
|
1 |
21 | 25 | 25 | 23 |
Adam Zajączkowski
Czas meczu: 1:57 4. set: 0:27 |
|||
Skra | Projekt | ||
---|---|---|---|
4. set | Mecz | 4. set | |
Suma zdobytych punktów | |||
25 | 98 | 92 | 22 |
Najwiecej punktów z rzędu | |||
3 | 4 | 4 | 4 |
Piłki setowe | |||
1 | 7 | 3 | 0 |
Piłki meczowe | |||
1 | 1 | 0 | 0 |
Statystyki serwisu | |||
Asy ** | |||
1 | 4 | 1 | 0 |
Błędy serwisowe ** | |||
2 | 12 | 12 | 4 |
Punkty zdobyte przy serwisie | |||
7 / 25 28 % |
33 / 97 34 % |
28 / 93 30 % |
4 / 22 18 % |
Statystyki returnu | |||
Punkty zdobyte przy returnie | |||
18 / 22 82 % |
65 / 93 70 % |
64 / 97 66 % |
18 / 25 72 % |
Informacja dla statystyk | |||
** Liczba asów i błędów serwisowych podczas meczu jest nieoficjalna. |
PGE GiEK Skra Belchatow:
Konarski, Nowak, Lemański, Kupka, Wiśniewski, Łomacz, Nowak, Mika, Poręba, Aciobăniței, Rybicki, Lipiński, Derouillon
Libero: Diez, Marek
Zmiany:
Trener: A. Gardini
Projekt Warszawa: Kowalczyk, Lisinac, Stępień, Firlej, Tillie, Wrona, Bołądź, Semeniuk, Nowakowski, Szlapuk, Grobelny, Weber, Borkowski
Libero: Gruszczyński, Wojtaszek
Zmiany:
Trener: P. Graban
Libero: Diez, Marek
Zmiany:
Trener: A. Gardini
Projekt Warszawa: Kowalczyk, Lisinac, Stępień, Firlej, Tillie, Wrona, Bołądź, Semeniuk, Nowakowski, Szlapuk, Grobelny, Weber, Borkowski
Libero: Gruszczyński, Wojtaszek
Zmiany:
Trener: P. Graban
Sędziowie: Sędzia pierwszy: Paweł Morawski Sędzia drugi: Jarosław Makowski Komisarz: Bogusław Pachniewicz
Widownia:
Skład wyjściowy:
PGE GiEK Skra Belchatow: Konarski, Nowak, Lemański, Kupka, Wiśniewski, Łomacz, Nowak, Mika, Poręba, Aciobăniței, Rybicki, Lipiński, Derouillon
Libero: Diez, Marek
Trenér: A. Gardini
Projekt Warszawa: Kowalczyk, Lisinac, Stępień, Firlej, Tillie, Wrona, Bołądź, Semeniuk, Nowakowski, Szlapuk, Grobelny, Weber, Borkowski
Libero: Gruszczyński, Wojtaszek
Trenér: P. Graban
Sędziowie: Sędzia pierwszy: Paweł Morawski Sędzia drugi: Jarosław Makowski Komisarz: Bogusław Pachniewicz.