BSF ABJ – Legia 4:3 (koniec) | Piast – We-Met 5:3 (koniec) | FC Reiter – Sośnica 2:2 (koniec)
FC Reiter Toruń
2:2 (0:1)
KS Sośnica Gliwice
Niedziela 26.11.2023, 19:00 • Uniwersyteckie Centrum Sportu, Toruń • FOGO Futsal Ekstraklasa

Na dziś dziękuję Państwu za uwagę i wspólnie spędzony czas. Za nami niedzielne futsalowe emocje. Zachęcamy do śledzenia innych relacji LIVE w serwisie Lajfy. Do następnego! (10:52:08)
    Mieli swoje momenty w drugiej połowie tego meczu gospodarze, którzy nawet potrafili wyjść na prowadzenie, ale ostatecznie po zaciętym boju obie ekipy remisują i dzielą się punktami w tym ligowym starciu!

35
    Żółta kartka dla zespołu KS Sośnica Gliwice (Szymon Sowula).

22
    Żółta kartka dla zespołu KS Sośnica Gliwice (Jan Biskup).

21
    Do przerwy to gliwiczanie są stroną przeważającą jeśli chodzi o wynik i prowadzą 1:0!

20

3
    Strzelcem bramki MARCIN KIEŁPIŃSKI.

1
    Wyjściowy skład gospodarzy, czyli ekipy FC Reiter Toruń na niedzielne starcie!

Witamy. Mecz rozpocznie się o 19:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Adam Ka

Gole: 24. Zboralski, 30. Waszak – 3. Kiełpiński, 33. Barański

Kartki:   22. Biskup (KSS), 35. Sowula (KSS)

FC Reiter Toruń: Naparło – Diaz, Elsner, Esteban, Kraśniewski, Machałowski, Przypis, Sławkowski, Spychalski, Szczepaniak, Waszak, Zboralski.

Trener: Dmytro Kameko.

KS Sośnica Gliwice: Nowak – Biskup, Barański, Grzybowski, Kaczmarczyk, Kiełpiński, Krawiec, Muszyński, Podobiński, Rakowiecki, Sowula, Sudra, Szczurek.

Trener: Łukasz Kujawa.

Sędziowie: Paweł Tokarewicz – Monika Cudzinowicz – Marcin Szkodziński – Mateusz Wroniecki.