Jihostroj – Jastrzębski pl 0:3 (koniec)
finał
Jihostroj Ceske Budejovice
0
19 27 26  
Jastrzębski Węgiel
3
25 29 28  
Wtorek 28.11.2023, 17:10 • Sportovní hala, České Budějovice • Liga Mistrzów • Grupa D
    26:28 Ryan Sclater (JAS)
     
    26:28
    Ryan Sclater zakończył pojedynek swoim atakiem.
     
    26:27
    Tomasz Fornal zaserwował asa!
     
    26:25
    Kalojan Balabanow skutecznie w odpowiedzi na kolejne beznadziejne zagranie Tomasza Fornala.
     
    25:24
    Blok-aut na lewej stronie siatki i ponownie piłka setowa Jihostroju.
     
    24:22
    Dwie piłki setowe po akcji na środku siatki.
    27:29 Marko Sedlaček (JAS)
     
    27:29
    W kontrataku Marko Sedlacek na miarę rozstrzygnięcia drugiego seta.
     
    27:28
    Błąd serwisowy.
     
    26:27
    Norbert Huber zaserwował asa.
     
    26:25
    Sobrinho pograł ze środkowym na miarę kolejnej piłki setowej.
     
    25:24
    Marnują swoje szanse goście i to za moment może się źle skończyć.
     
    24:23
    Piłka setowa dla gospodarzy po złym kontrataku Jastrzębskiego Węgla.
    19:25 Ondrovič (CEB)
     
    19:25
    Błąd serwisowy na zakończenie pierwszego seta. Najlepsze możliwe podsumowanie.
     
    18:24
    Piłki setowe dla Jastrzębskiego Węgla.

    Sebastian

    Czas meczu: 1:26

    3. set: 0:31

    Jihostroj Jastrzębski
    3. set Mecz 3. set
    Suma zdobytych punktów
    26 72 82 28
    Najwiecej punktów z rzędu
    3 4 3 3
    Piłki setowe
    4 7 5 1
    Piłki meczowe
    0 0 1 1
    Wygrywające uderzenia *
    0 0
    Bloki *
    0 0
    Błędy drużyny *
    0 0
    Statystyki serwisu
    Asy **
    3 5 5 3
    Błędy serwisowe **
    9 24 15 6
    Punkty zdobyte przy serwisie
    7 / 27
    26 %
    12 / 74
    16 %
    20 / 80
    25 %
    8 / 27
    30 %
    Statystyki returnu
    Punkty zdobyte przy returnie
    19 / 27
    70 %
    60 / 80
    75 %
    62 / 74
    84 %
    20 / 27
    74 %
    Informacja dla statystyk

    ** Liczba asów i błędów serwisowych podczas meczu jest nieoficjalna.

    Jihostroj Ceske Budejovice: Van Schie, Zelenka, Emmer, Luengas, Sobrinho, Rodriguez, Balabanow, Ondrović, Parks, Kovarik, Lestina, Sedlacek.

    Libero: Michalek

    Trener: Andrzej Kowal

    Jastrzębski Węgiel: Skruders, Markiewicz, Łukasik, Toniutti, Sedlacek, Patry, Sclater, Gladyr, Fornal, M'Baye, Szymura, Jóźwik, Huber.

    Libero: Popiwczak, Makoś.

    Trener: Marcelo Mendez

    Sędziowie: Bogdan Laurentiu Stoica (Rumunia)