Stal M. – Widzew | 1:2 (koniec) | | | Raków – Cracovia | 1:0 (po dogrywce) | | | Korona – Legia | 2:1 (po dogrywce) |
Villarreal – Maccabi H. | 0:0 (koniec) |
Brighton – Brentford | 2:1 (koniec) | | | Fulham – Nottingham | 5:0 (koniec) | | | Sheffield Utd – Liverpool | 0:2 (koniec) |
Crystal Palace – Bournemouth | 0:2 (koniec) | | | Aston Villa – Man City | 1:0 (koniec) | | | Man Utd – Chelsea | 2:1 (koniec) |
Olympique – Lyon | 3:0 (koniec) |
Jablonec – Teplice | 3:2 (koniec) | | | Mlada – Vik. Pilzno | 1:3 (koniec) |
finał
Stal Mielec
1:2
(0:1)
Widzew Łódź
90+1
|
Żółta kartka dla zespołu Stal Mielec (Pajnowski).
|
|
62
|
Żółta kartka dla zespołu Stal Mielec (Wołkowicz).
|
|
55
|
Żółta kartka dla zespołu Widzew Łódź (Silva).
|
|
50
|
Żółta kartka dla zespołu Widzew Łódź (Hanousek).
|
|
37
|
Żółta kartka dla zespołu Stal Mielec (Domański).
|
Gole:
69. Wołkowicz – 38. Rondić, 85. Sanchez
Sędziowie:
Sędzia główny: Damian Kos (Wejherowo))
Asystenci: Bartosz Heinig, Marcin Lisowski
Sędzia techniczny: Karol Wójcik
VAR i AVAR: Sebastian Jarzębak, Marcin Borkowski
Widownia:
Kartki: 37. Domański (SMI), 62. Wołkowicz (SMI), 90+1. Pajnowski (SMI) – 50. Hanousek (WID), 55. Silva (WID)
Spudłowany karny!:
Stal Mielec:
Jałocha – Esselink (60' Guillaumier), Matras, Pajnowski – Gerstenstein (60' Wołkowicz), Trąbka, Wlazło, Getinger (90' Wolsztyński) – Domański, Hinokio (60' Stępień)– Meriluoto (46' Skhurin)
Zmiany: Dudek, Leandro, Jaunzems, Rozwadowski,
Trener: Kamil Kiereś
Widzew Łódź: Ravas – Zieliński, Żyro, Ibiza, Silva – Kun (62' Pawłowski), Hanousek, Alvarez – Nunes (89' Terpiłowsk), Klimek (70' Tkacz)– Rondić (69' Sanchez)
Zmiany: Szymański – Stępiński, Kwiatkowski, Dawid, Przybułek
Trener: Daniel Myśliwiec
Zmiany: Dudek, Leandro, Jaunzems, Rozwadowski,
Trener: Kamil Kiereś
Widzew Łódź: Ravas – Zieliński, Żyro, Ibiza, Silva – Kun (62' Pawłowski), Hanousek, Alvarez – Nunes (89' Terpiłowsk), Klimek (70' Tkacz)– Rondić (69' Sanchez)
Zmiany: Szymański – Stępiński, Kwiatkowski, Dawid, Przybułek
Trener: Daniel Myśliwiec
Sędziowie:
Sędzia główny: Damian Kos (Wejherowo))
Asystenci: Bartosz Heinig, Marcin Lisowski
Sędzia techniczny: Karol Wójcik
VAR i AVAR: Sebastian Jarzębak, Marcin Borkowski
Widownia:
Adrian Somorowski