Orlen Wisła – Veszprem pl 37:30 (koniec)
37:30 (18:11)
Telekom Veszprem HC
Czwartek 07.12.2023, 20:45 • Orlen Arena, Płock • Liga Mistrzów • 10. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (22:17:46)

Świetna partia płockiego zespołu w Lidze Mistrzów. Orlen Wisła odniosła zwycięstwo 37:30 z faworytem z Węgier. Po przerwie siedmiobramkowa zaliczka została utrzymana.

60
    Koniec meczu. (37:30)
    60
    Dragan Pechmalbec miał bardzo dużo czasu na zdobycie gola. (37:30)
    60
    Tin Lucin dołożył gola na konto swoje oraz zespołu na początku ostatniej minuty spotkania. (37:29)

59
    Pięknie interweniował Mirko Alilović i jeszcze dodał energii świętującym kibicom w Płocku. (36:29)
    58
    Tin Lucin poradził sobie z pokonaniem bramkarza z rzutu karnego. (36:29)

58
    Ludovic Fabregas odesłany na dwuminutowe wykluczenie już praktycznie do końca spotkania. (35:29)
    57
    Ludovic Fabregas celnie do bramki. Brzydki fragment spotkania, wygląda jak pokazowy mecz oldboyów. (35:29)
    57
    Lovro Mihić bezkarnie przeskoczył przeciwnika i rzucił z dużą energią do siatki. (35:28)

57
    Kolejne przewinienie i Hugo Descat został odesłany przez sędziego na dwuminutowe przemyślenia na ławkę kar. (34:28)

57
    Marcelo Agustin Casado popełnił przewinienie na przedzierającym się w pole karne Dawidzie Dawydziku. (34:28)
    56
    Już chyba nikt nie broni. Marcelo Agustin Casado rzucił do sieci. (34:28)
    56
    Mihić celnie i jeszcze starał się rozgrzać publiczność swoją reakcją. (34:27)
    55
    W drugiej połowie Telekom Veszprem jest zdecydowanie skuteczniejszy niż przed zmianą stron. (33:27)
    55
    Miha Zarabec pokazuje, że gospodarze nie zamierzają zatrzymać się w ofensywie do końca spotkania. (33:26)
    54
    Sergej Mark Kosorotow zdobywa swoje bramki w drugiej połowie zdecydowanie zbyt łatwo. (32:26)
    54
    Tin Lucin przymierzył obok bramkarza węgierskiego zespołu prosto do siatki. (32:25)
    53
    Sergej Mark Kosorotow w prostym, ale skutecznym ataku na połowie podopiecznych Xaviego Sabate. (31:25)