Ślepsk – Warta | 0:3 (koniec) | | | GKS – Skra | 0:3 (koniec) | | | Cuprum – Indykpol | 0:3 (koniec) |
Budowlani – #Volley | 3:1 (koniec) |
finał
KGHM Cuprum Lubin
|
0 |
23 | 22 | 14 | ||
Indykpol AZS Olsztyn
|
3 |
25 | 25 | 25 |
Adam Ka
Czas meczu: - 3. set: - |
|||
Cuprum | Indykpol | ||
---|---|---|---|
3. set | Mecz | 3. set | |
Suma zdobytych punktów | |||
0 | 0 | 3 | 1 |
Najwiecej punktów z rzędu | |||
0 | 0 | 3 | 1 |
Piłki setowe | |||
0 | 0 | 0 | 0 |
Piłki meczowe | |||
0 | 0 | 0 | 0 |
Statystyki serwisu | |||
Asy ** | |||
0 | 0 | 0 | 0 |
Błędy serwisowe ** | |||
0 | 0 | 0 | 0 |
Punkty zdobyte przy serwisie | |||
0 / 0 0 % |
0 / 1 0 % |
2 / 2 100 % |
1 / 1 100 % |
Statystyki returnu | |||
Punkty zdobyte przy returnie | |||
0 / 1 0 % |
0 / 2 0 % |
1 / 1 100 % |
0 / 0 0 % |
Informacja dla statystyk | |||
** Liczba asów i błędów serwisowych podczas meczu jest nieoficjalna. |
KGHM Cuprum Lubin:
Węgrzyn, Lipiński, Ferens, Lorenc, Kubicki, Gelinski, Pietraszko, Czerny, Kwasowski (C), Hanes, Berger, Strulak.
Libero: Masłowski, Granieczny.
Zmiany:
Trener: Paweł Rusek.
Indykpol AZS Olsztyn: Souza, Karlitzek, Jankiewicz, Jakubiszak, Siwczyk, Sapiński, Szerszeń (C), Majchrzak, Armoa, Szymendera, Sienkiewicz, Janikowski, Tuaniga.
Libero: Hawryluk, Ciunajtis.
Zmiany:
Trener: Javier Weber.
Libero: Masłowski, Granieczny.
Zmiany:
Trener: Paweł Rusek.
Indykpol AZS Olsztyn: Souza, Karlitzek, Jankiewicz, Jakubiszak, Siwczyk, Sapiński, Szerszeń (C), Majchrzak, Armoa, Szymendera, Sienkiewicz, Janikowski, Tuaniga.
Libero: Hawryluk, Ciunajtis.
Zmiany:
Trener: Javier Weber.
Sędziowie:
Sędzia pierwszy: Marcin Weiner.
Sędzia drugi: Marek Budzik.
Komisarz: Edward Superlak.
Widownia:
KGHM Cuprum Lubin: Gelinski, Ferens, Pietraszko, Hanes, Kwasowski (C), Strulak.
Libero: Granieczny.
Trener: Paweł Rusek.
Indykpol AZS Olsztyn: Tuaniga, Karlitzek, Siwczyk, Armoa, Szerszeń (C), Jakubiszak.
Libero: Hawryluk.
Trener: Javier Weber.
Sędziowie:
Sędzia pierwszy: Marcin Weiner.
Sędzia drugi: Marek Budzik.
Komisarz: Edward Superlak.