Trefl – ZAKSA | 3:0 (koniec) | | | Projekt – Jastrzębski | 3:1 (koniec) | | | Barkom – Exact | 3:1 (koniec) |
BKS – Chemik | 0:3 (koniec) | | | Stal – Rysice | 0:3 (koniec) |
finał
Projekt Warszawa
|
3 |
25 | 11 | 25 | 25 | ||
Jastrzębski Węgiel
|
1 |
22 | 25 | 23 | 23 |
Adam Zajączkowski
Czas meczu: 1:37 4. set: 0:25 |
|||
Projekt | Jastrzębski | ||
---|---|---|---|
4. set | Mecz | 4. set | |
Suma zdobytych punktów | |||
25 | 86 | 93 | 23 |
Najwiecej punktów z rzędu | |||
2 | 4 | 7 | 3 |
Piłki setowe | |||
3 | 6 | 2 | 0 |
Piłki meczowe | |||
3 | 3 | 0 | 0 |
Statystyki serwisu | |||
Asy ** | |||
1 | 3 | 4 | 1 |
Błędy serwisowe ** | |||
4 | 12 | 16 | 7 |
Punkty zdobyte przy serwisie | |||
8 / 24 33 % |
28 / 85 33 % |
36 / 94 38 % |
7 / 24 29 % |
Statystyki returnu | |||
Punkty zdobyte przy returnie | |||
17 / 24 71 % |
58 / 94 62 % |
57 / 85 67 % |
16 / 24 67 % |
Informacja dla statystyk | |||
** Liczba asów i błędów serwisowych podczas meczu jest nieoficjalna. |
Projekt Warszawa:
Kowalczyk, Lisaniac, Stępień, Firlej, Tille, Wrona, Bołądź, Semeniuk, Nowakowski, Szalpuk, Grobelny, Averill, Weber, Borkowski
Libero: Gruszczyński, Wojtaszek
Zmiany:
Trener: Piotr Graban
Jastrzębski Węgiel: Skruders, Markiewicz, Łukasik, Toniutti, Sedlacek, Patry, Sclater, Gladyr, Fornal, M'Baye, Szymura, Jóźwik, Huber
Libero: Popiwczak, Makoś
Zmiany:
Trener: Marcelo Mendez
Libero: Gruszczyński, Wojtaszek
Zmiany:
Trener: Piotr Graban
Jastrzębski Węgiel: Skruders, Markiewicz, Łukasik, Toniutti, Sedlacek, Patry, Sclater, Gladyr, Fornal, M'Baye, Szymura, Jóźwik, Huber
Libero: Popiwczak, Makoś
Zmiany:
Trener: Marcelo Mendez
Sędziowie: ędzia pierwszy: Wojciech Maroszek Sędzia drugi: Marek Lagierski Komisarz: Monika Gorszyniecka Kwalifikator: Andrzej Lemek
Widownia: 5804
Skład wyjściowy:
Projekt Warszawa: Kowalczyk, Lisaniac, Stępień, Firlej, Tille, Wrona, Bołądź, Semeniuk, Nowakowski, Szalpuk, Grobelny, Averill, Weber, Borkowski
Libero: Gruszczyński, Wojtaszek
Trenér: Piotr Graban
Jastrzębski Węgiel: Skruders, Markiewicz, Łukasik, Toniutti, Sedlacek, Patry, Sclater, Gladyr, Fornal, M'Baye, Szymura, Jóźwik, Huber
Libero: Popiwczak, Makoś
Trenér: Marcelo Mendez
Sędziowie: ędzia pierwszy: Wojciech Maroszek Sędzia drugi: Marek Lagierski Komisarz: Monika Gorszyniecka Kwalifikator: Andrzej Lemek.