Czechy – Czarnogóra | 24:28 (koniec) | | | Szwecja – Dania | 27:28 (koniec) | | | Francja – Norwegia | 31:28 (koniec) |
Industria – Górnik | 41:23 (koniec) | | | KPR – Energa MKS | 27:34 (koniec) | | | Chrobry – Orlen Wisła | 25:37 (koniec) |
MMTS – Unia | 25:27 (koniec) |
finał
Szwecja
27:28
(15:18)
Dania
24
|
Wykluczenie dla zespołu Szwecja (Olivia Mellegard). (11:14)
|
|
17
|
Wykluczenie dla zespołu Dania (Sarah Iversen). (8:10)
|
Szwecja | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
1 | B | J. Bundsen | 1/0 | 0 | 0 | ||
21 | B | E. Eriksson | 0/0 | 0 | 0 | ||
54 | LR | T. Axnérová | 4/0 | 0 | 0 | ||
7 | K | L. Blohm | 7/0 | 0 | 0 | ||
42 | ŚR | J. Carlson | 2/0 | 0 | 0 | ||
17 | PR | N. Dano | 1/0 | 0 | 0 | ||
24 | PS | N. Hagman | 0/0 | 0 | 0 | ||
38 | LS | E. Hansson | 0/0 | 0 | 0 | ||
35 | K | S. Hvenfeltová | 1/0 | 0 | 0 | ||
19 | K | A. Lagerquist | 0/0 | 0 | 0 | ||
23 | ŚR | E. Lindqvist | 1/0 | 0 | 0 | ||
10 | PS | M. Lundström | 1/0 | 0 | 0 | ||
4 | LS | O. Mellegard | 7/4 | 0 | 1 | ||
8 | LR | J. Roberts | 2/0 | 0 | 0 | ||
6 | ŚR | C. Stromberg | 0/0 | 0 | 0 | ||
29 | LR | K. Thorleifsdottir | 0/0 | 0 | 0 | ||
Łącznie | 27/4 | 0 | 0 | 1 | 0 | ||
Dania | |||||||
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
16 | B | A. Reinhardt | 0/0 | 0 | 0 | ||
1 | B | S. Toft | 0/0 | 0 | 0 | ||
27 | PR | L. Burgaard | 2/0 | 0 | 0 | ||
6 | ŚR | H. Elver | 0/0 | 0 | 0 | ||
33 | LS | E. Friis | 1/0 | 0 | 0 | ||
21 | PS | A. Hansen | 0/0 | 0 | 0 | ||
8 | LR | A. Hansen | 5/0 | 0 | 0 | ||
11 | LR | L. Haugsted | 1/0 | 0 | 0 | ||
32 | ŚR | M. Højlund | 5/0 | 0 | 0 | ||
34 | K | R. Iversen | 2/0 | 0 | 0 | ||
5 | K | S. Iversen | 0/0 | 0 | 1 | ||
23 | K | K. Jørgensen | 5/3 | 0 | 0 | ||
3 | F | K. Nielsenová | 2/0 | 0 | 0 | ||
25 | PS | T. Østergaard | 3/0 | 0 | 0 | ||
31 | ŚR | S. Petersen | 0/0 | 0 | 0 | ||
45 | LR | J. Scaglioneová | 2/0 | 0 | 0 | ||
Ławka | 1 | 0 | 0 | ||||
Łącznie | 28/3 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Szwecja:
Bundsen, Eriksson – Mellegard, Stromberg, Blohm, Roberts, Lundström, Dano, Lagerquist, Lindqvist, Hagman, Thorleifsdottir, Hvenfeltová, Hansson, Carlson, Axnérová.
Zmiany:
Trener: Axner
Dania: Toft, Reinhardt – S. Iversen, Elver, Ann. Hansen, Haugsted, And. Hansen, Jørgensen, Østergaard, Burgaard, Petersen, Højlund, Friis, R. Iversen, Scaglioneová, Nielsenová.
Zmiany:
Trener: Jensen
Zmiany:
Trener: Axner
Dania: Toft, Reinhardt – S. Iversen, Elver, Ann. Hansen, Haugsted, And. Hansen, Jørgensen, Østergaard, Burgaard, Petersen, Højlund, Friis, R. Iversen, Scaglioneová, Nielsenová.
Zmiany:
Trener: Jensen
Sędziowie: Alvarez, Bustamante (ESP)
Widownia: