Czechy – Czarnogóra | 24:28 (koniec) | | | Szwecja – Dania | 27:28 (koniec) | | | Francja – Norwegia | 31:28 (koniec) |
Industria – Górnik | 41:23 (koniec) | | | KPR – Energa MKS | 27:34 (koniec) | | | Chrobry – Orlen Wisła | 25:37 (koniec) |
MMTS – Unia | 25:27 (koniec) |
finał
Francja
31:28
(20:17)
Norwegia
7
|
Żółta kartka dla zespołu Francja (Pauletta Foppa). (3:3)
|
|
5
|
Żółta kartka dla zespołu Norwegia (Nora Mørk). (3:2)
|
|
4
|
Żółta kartka dla zespołu Norwegia (Maren Nyland Aardahl). (3:2)
|
Francja | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
1 | B | L. Glauser | 0/0 | 0 | 0 | ||
99 | B | H. Saková | 0/0 | 0 | 0 | ||
32 | K | S. Bouktitová | 3/2 | 1 | 0 | ||
20 | PR | L. Flippes | 2/0 | 0 | 0 | ||
26 | K | P. Foppa | 1/0 | 0 | 1 | ||
34 | PR | L. Grandveau | 5/0 | 0 | 0 | ||
31 | PS | L. Granier | 1/0 | 0 | 0 | ||
22 | ŚR | T. Horacek | 5/3 | 1 | 0 | ||
21 | LR | O. Kanor | 4/0 | 0 | 1 | ||
8 | LS | C. Lassource | 0/0 | 0 | 1 | ||
23 | LR | D. Lassource | 0/0 | 0 | 0 | ||
2 | ŚR | M. Nocandy | 1/0 | 0 | 0 | ||
27 | LR | E. Nze Minko | 3/0 | 0 | 1 | ||
3 | PS | A. Toublanc | 2/0 | 0 | 0 | ||
6 | LS | C. Valentini | 4/0 | 0 | 0 | ||
10 | ŚR | G. Zaadi Deuna | 0/0 | 0 | 0 | ||
Łącznie | 31/5 | 2 | 1 | 4 | 0 | ||
Norwegia | |||||||
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
16 | B | K. Lunde | 0/0 | 0 | 0 | ||
12 | B | S. Solberg | 0/0 | 0 | 0 | ||
6 | K | M. Aardahl | 1/0 | 0 | 0 | ||
21 | LR | I. Bakkerudová | 2/0 | 0 | 2 | ||
14 | LR | K. Breistøl | 0/0 | 0 | 0 | ||
13 | K | K. Dale | 0/0 | 0 | 0 | ||
33 | LR | T. Deilaová | 0/0 | 0 | 1 | ||
23 | LS | C. Herrem | 4/0 | 0 | 0 | ||
26 | PS | E. Hovden | 2/0 | 0 | 0 | ||
15 | K | V. Ingstad | 0/0 | 0 | 0 | ||
9 | PR | N. Mørk | 8/7 | 1 | 0 | ||
22 | PR | K. Novak | 0/0 | 0 | 0 | ||
10 | ŚR | S. Oftedal | 6/0 | 0 | 0 | ||
25 | ŚR | H. Reistad | 5/0 | 0 | 0 | ||
7 | PR | S. Skogrand | 0/0 | 0 | 0 | ||
24 | LS | S. Solberg-Isaksen | 0/0 | 0 | 0 | ||
Łącznie | 28/7 | 1 | 2 | 3 | 0 |
Francja:
Glauser, Saková – Bouktitová, Flippes, Foppa, Grandveau, Granier, Horacek, Kanor, C. Lassource, D. Lassource, Nocandy, Nze Minko, Toublanc, Valentini, Zaadi Deuna.
Zmiany:
Trener: Olivier Krumbholz
Norwegia: Lunde, Solberg – Aardahl, Bakkerudová, Breistøl, Dale, Herrem, Hovden, Ingstad, Mørk, Novak, Oftedal, Reistad, Deilaová, Skogrand, Solberg-Isaksen.
Zmiany:
Trener: Thorir Hergeirsson
Zmiany:
Trener: Olivier Krumbholz
Norwegia: Lunde, Solberg – Aardahl, Bakkerudová, Breistøl, Dale, Herrem, Hovden, Ingstad, Mørk, Novak, Oftedal, Reistad, Deilaová, Skogrand, Solberg-Isaksen.
Zmiany:
Trener: Thorir Hergeirsson
Sędziowie: Lah, Sok (SLO)
Widownia: 12 031