Indykpol – Projekt 3:0 (koniec) | Czarni – Barkom 3:1 (koniec) | Skra – Jastrzębski 1:3 (koniec)
Wtorek 02.01.2024, 15:45 • Hala Urania, Olsztyn • PlusLiga • 14. kolejka

MVP tego meczu zostaje wybrany brazylijski atakujący zwycięskiego zespołu gospodarzy Alan Souza, ktory wywalczył 20 punktów notując 2 asy i 2 zepsute zagrywki na koncie, a także 15 udanych z 28 wykonanych ataków ze skutecznością 54%. Do tego Alan dołożył 3 punktowe bloki i 1 udany wyblok!

25:19
    Trzeci set i trzeci raz zakończony punktową zagrywką. Ustrzelił Kamil Szymendera tym razem Artura Szalpuka i 25:19 w partii trzeciej, a 3:0 w całej rywalizacji wygrywa Indykpol AZS Olsztyn!

24:19
    Wysoka piłka rozegrana do Alana Souzy i Brazylijczyk celnie uderza piłkę dając gospodarzom piłki meczowe w starciu z liderem tabeli!

2:3
    Dorzuca za to punktową zagrywkę Bartłomiej Bołądź, który bez wątpienia w tym mizernym występie gości jest najlepszą postacią w szeregach Projektu!

25:19
    W pierwszej partii kończył grę asem Manuel Armoa, a teraz dokonuje tego Brazylijczyk Alan Souza, który zalicza punktowy serwis dający Indykpolowi AZS Olsztyn prowadzenie w tym spotkaniu 2:0 po triumfie w secie drugim rezultatem 25:19!

24:19
    Długa wymiana po obu stronach siatki zakończona wymagającym uderzeniem nie do obrony dla Projektu ze strony Alana Souzy. Mamy piłki setowe dla Indykpolu AZS Olsztyn!

15:11
    Dokłada jeszcze Bartłomiej Bołądź asa serwisowego!

4:2
    Ustrzelony libero Projektu Warszawa Damian Wojtaszek przez Alana Souzę. Brazylijczyk zalicza na koncie swoim i drużyny punktowy serwis!

27:25
    Ależ końcówka w wykonaniu Manuela Armoa. Dopina swego Argentyńczyk asem serwisowym i daje olsztynianom prowadzenie w meczu 1:0 po wygranej 27:25 w secie pierwszym!

26:25
    21-letni Argentyńczyk Manuel Armoa skutecznie o blok przeciwnika uderza na aut. Jeszcze jeden setbol dla gospodarzy!

25:24
    Celny atak Alana Souzy i Brazylijczyk daje gospodarzom kolejnego setbola swoim uderzeniem!

24:23
    W siatkę psuje serwis Bartłomiej Bołądź. Mamy pierwszą piłkę setową w tym pojedynku dla gospodarzy!