Bochnia – We-Met 7:5 (koniec) | Jagiellonia – Eurobus 2:6 (koniec) | AZS Darkomp – Chorzów 6:4 (koniec)
Red Dragons – Legia 5:2 (koniec) | Rekord – Sośnica 7:0 (koniec) | FC Toruń – Lubawa 2:6 (koniec)
GI Malepszy – Dreman 3:4 (koniec) | Piast – Widzew 6:0 (koniec)
Red Dragons Pniewy
5:2 (3:2)
Legia Warszawa
Niedziela 07.01.2024, 16:00 • Hala sportowo-widowiskowa, Pniewy • FOGO Futsal Ekstraklasa

Komplet punktów pozostał w Pniewach. Red Dragons odnieśli zwycięstwo 5:2 z Legią Warszawa. Swoją wyższość nad przeciwnikiem potwierdzili golem w przedostatniej minucie. (17:41:27)

40

39
    Gol dla Red Dragons!
    Strzelcem bramki ADRIAN SKRZYPEK.

34
    Żółta kartka dla zespołu Legia Warszawa (Nikita Storożuk).

33
    Żółta kartka dla zespołu Red Dragons Pniewy (Patryk Hoły).

33
    Strzelcem bramki BARTŁOMIEJ GŁADYSZEWSKI.

28
    Żółta kartka dla zespołu Legia Warszawa (Michał Klaus).

21

Pierwsza połowa zakończona, a po niej bliżej odniesienia zwycięstwa są Red Dragons Pniewy. Drużyna z Wielkopolski zdobyła zaliczkę 3:2.