UNI – Pałac 3:0 (koniec) | BKS – Stal 3:1 (koniec)
25 25 24 25
ITA TOOLS Stal Mielec
1
17 18 26 11
Poniedziałek 22.01.2024, 20:30 • Hala Widowiskowo-Sportowa, Bielsko-Biała • Tauron Liga • 16. kolejka

Na ten moment to koniec siatkarskich wrażeń. Dziękuję Państwu za wspólnie spędzony czas. Zachęcam do śledzenia pozostałych relacji LIVE w serwisie Lajfy i do wspólnego emocjonowania się przebiegiem rozgrywek w róznych dyscyplinach sportu. Dobrej nocy i do następnego! (22:38:33)
    Nie powalczyły zbytnio w secie czwartym o coś więcej zawodniczki ITA TOOLS Stali Mielec, które ostatecznie wracają do domu bez punktów, a BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała cieszy się z trzypunktowej zdobyczy po wygranej wynikiem 3:1!

W pełni zasłużona nagroda MVP tego meczu ląduje w rękach środkowej BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała Joanny Pacak, która w całym starciu zdobywa 13 punktów, z czego 4 to oczka zdobyte na zagrywce, 7 wywalczyła atakiem przy 8 okazjach ze skutecznością 88%, a do tego dołożyła 2 udane bloki i 7 wybloków!

Koniec meczu

25:11
    Ze środka siatki skutecznie atakuje piłkę Joanna Pacak i mamy wysoką wygraną gospodyń w secie czwartym 25:11, a w całym meczu 3:1 w rywalizacji z drużyną z Mielca!

24:11
    Nabity na lewej stronie siatki podwójny blok siatkarek BKS.

24:10
    Autowy serwis posyła Nowacka. Piłki setowe grają gospodynie!

23:10
    Pewna i punktowa akcja mieleckiej Stali.

23:9
    Lewe skrzydło i kiwka w aut Poli Nowackiej na lewej flance.

22:9
    Rozbite w obronie zagrywką mielczanki przez serwis aurostwa Abramajtys!

21:9
    W aut zerwany atak przez Dydułę na prawej flance.

20:9
    Julia Nowicka zaskoczyła atakują lewą ręką z drugiej piłki.

19:9
    Kiwka w aut ze środka jednej z mielczanek i łatwo oddany punkt rywalkom.

18:9
    Pewnie Nikola Abramajtys w duecie z Julią Nowicką blokują przeciwniczkę na prawym skrzydle.

17:9
    Brak porozumienia Julii Nowickiej z Klaudią Laskowską-Azab przy rozegraniu krótkiej piłki za plecy.

17:8
    Borowczak przez blok rywalek trafia piłkę w antenkę.

16:8
    Obijają atakiem blok bielszczanek w aut siatkarki z Mielca, które wciąż walczą do samego końca.