Raków – Mura 0:1 (koniec) | Zagłębie S. – Rekord 2:2 (koniec) | Stal M. – CF Intercity 2:1 (koniec)
Chrobry – Odra O. 1:3 (koniec) | Znicz – Legionovia 3:1 (koniec) | Wisła K. – Nassaji Mazandaran 0:0 (koniec)
GKS K. – Kotwica 0:0 (koniec) | Zagłębie L. – FK Krumowgrad 1:1 (koniec) | Piast – Wolfsberger 1:0 (koniec)
Termalica – Dinamo Bt. 1:1 (koniec) | Warta – ŁNZ Czerkasy 2:1 (koniec)
Piast Gliwice
1:0 (0:0)
Wolfsberger AC
Środa 24.01.2024, 15:00 • L'Albir, Hiszpania • Mecze towarzyskie

To już wszystko na dziś. Dziękuję Państwu za wspólne przeżywanie emocji. Zachęcam do śledzenia innych relacji LIVE w serwisie Lajfy. Życzę spokojnej środy i do następnego! (16:51:53)
    Po bramce Krykuna na początku drugiej połowy rywalizacji gliwicki Piast ogrywa 1:0 austriacki Wolfsberger AC w kontrolnym meczu w Hiszpanii!

90

83
    Hiszpan Miguel Muñoz świetnie przejmuje piłkę na połowie przeciwnika i rusza z akcją Piasta, ale ostatecznie jeden z obrońców ekipy Wolfsberger AC blokuje kluczowe dogranie od Krykuna do Urbańskiego.

77
    Bardzo dobre zagranie piłki przez Szczepańskiego do Krykuna, ale Ukrainiec w dogodnej sytuacji przegrywa rywalizację z golkiperem austriackiego zespołu.

71
    Centra futbolówki na pole karne gliwiczan, gdzie odnalazł się Niklas Veratschnig, który uderza jednak wysoko nad bramką rywali.

66
    Zmiana w drużynie Piast Gliwice:
    z boiska schodzi Gabriel Kirejczyk, na boisku pojawia się Tom Hateley.

66
    z boiska schodzi Grzegorz Tomasiewicz, na boisku pojawia się Tihomir Kostadinov.

66
    z boiska schodzi Damian Kądzior, na boisku pojawia się Piotr Urbański.

66
    z boiska schodzi Ariel Mosór, na boisku pojawia się Miguel Muñoz.

66
    z boiska schodzi Arkadiusz Pyrka, na boisku pojawia się Piotr Liszewski.

62
    Dośrodkowanie piłki przez Austriaków z rzutu rożnego i po uderzeniu jednego z graczy Wolfsberger AC futbolówka odbija się od słupka i gra toczy się dalej. Wciąż mamy remis 0:0!

56
    Teraz próba Bernharda Zimmermanna i ponownie aktywnie i udanie w bramce Piasta Gliwice Karol Szymański.

53
    Uderza piłkę na bramkę Piasta Mario Leitgeba, ale jeszcze lepiej interweniuje Karol Szymański między słupkami.

47
    Gol dla Piasta!
    Strzelcem bramki SERHIJ KRYKUN.

Świetnie wykazał się przytomnością w tej ofensywnej akcji gliwiczan Miłosz Szczepański, który odbiera futbolówkę spod nóg rywala i zagrywa ją prosto pod nogi SERHIJA KRYKUNA, który będąc w dogodnej okazji trafia do siatki i Ukrainiec wyprowadza Piasta na prowadzenie 1:0 w tym meczu!

46
    z boiska schodzi Kamil Wilczek, na boisku pojawia się Gabriel Kirejczyk.

46
    z boiska schodzi Michael Ameyaw, na boisku pojawia się Serhij Krykun.

46
    z boiska schodzi Jorge Félix, na boisku pojawia się Miłosz Szczepański.

Adam Ka

Gole: 47. Krykun

Kartki:   24. Holúbek (PIA) – 21. Müller (WAC)

Piast Gliwice: Plach (46. Szymański) – Pyrka (66. Liszewski), Mosór (66. Muñoz), Czerwiński (46. Huk), Holúbek (46. Mokwa) – Tomasiewicz (66. Kostadinov), Dziczek (46. Chrapek) – Kądzior (66. Urbański), Félix (46. Szczepański), Ameyaw (46. Krykun) – Wilczek (46. Kirejczyk) (66. Hateley).

Trener: Aleksandar Vuković.

Wolfsberger AC:

I połowa: Bonmann – Jašić, Kennedy, Omić, Baumgartner – Veratschnig, Altunaszwili, Müller, Ballo, Boakye, Bamba.

II połowa: Skubl – Ibertsberger, Gruber, Piesinger, Baumgartner, Veratschnig, Tijani, Leitgeb Zimmermann, Röcher, Rieder.

Trener: Manfred Schmid.