LUK – Skra 3:0 (koniec) | Barkom – Projekt 0:3 (koniec)
25 27 25
PGE GiEK Skra Belchatow
0
17 25 19
Sobota 27.01.2024, 14:45 • Hala Globus im. Tomasza Wójtowicza, Lublin • PlusLiga • 19. kolejka

To już wszystko jeśli chodzi o siatkarskie emocje w Lublinie. Miejscowa Bogdanka LUK pokonuje PGE GiEK Skrę Bełchatów wynikiem 3:0, a więc bez utraty seta radzą sobie oni z przyjezdnymi, którzy byli ostatnio w dobrej dyspozycji. Z pewnością duże znacznie dziś miał uraz przedmeczowy Dawida Konarskiego, który mógł nieco odmienić losy tej rywalizacji. Dziękuję Państwu za uwagę i razem spędzony czas. Zachęcam do śledzenia pozostałych relacji LIVE w serwisie Lajfy. Spokojnego wieczoru i do następnego! (16:48:21)
    Bardzo ważna wygrana meczu 19. kolejki siatkarskiej PlusLigi mężczyzn sezonu 2023/2024 na koncie lublińskiej drużyny, ponieważ powiększają oni swoją przewagę nad resztą stawki umacniając się na 6. pozycji w tabeli!

MVP tego meczu wybrany zostaje atakujący Bogdanki LUK Lublin i były siatkarz PGE GiEK Skry Bełchatów Damian Schulz! Był to bardzo dobry mecz w wykonaniu lidera gospodarzy, który wywalczył przez te 3 sety 14 punktów, z czego na zagrywce 2 razy się mylił i zaliczył 1 asa, w ofensywie na 28 wykonanych prób zaliczył 13 udanych ataków, co dało mu skuteczność na poziomie 46%, nie dokładając żadnych punktów w grze blokiem!

Koniec meczu

25:19
    Akcja lublinian przez środek siatki, gdzie pewnie atakuje i kończy to spotkanie celnym uderzeniem Marcin Kania. W całym starciu Bogdanka LUK Lublin ogrywa u siebie o jedną pozycję niżej notowaną w ligowej tabeli PGE GiEK Skrę Bełchatów bez utraty seta 3:0!

24:19
    Trafia jeszcze atakiem ze środka Mateusz Poręba.

24:18
    Błędne uderzenie na siatce Przemysława Kupki. Piłki meczowe dla gospodarzy!

23:18
    Przez dłonie blokujących z Bełchatowa w aut huknął piłkę na lewej stronie Alexandre Ferreira.

22:18
    Świetnie serwuje Przemysław Kupka i nie radzi sobie z jego zagrywką Tobias Brand!

22:17
    Walczą jeszcze goście z Bełchatowa, a mija potrójny blok i celnie uderza po skosie ze skrzydła Lipiński.

22:16
    Blisko 21-letni środkowy Bogdanki LUK Lublin Marcin Zając powstrzymuje blokiem uderzenie francuskiego przyjmującego ekipy gości Pierre Derouillon'a.

21:16
    Teraz już na lewym skrzydle po prostej wbija się w parkiet Schulz.

20:16
    Myli się w akcji ofensywnej po stronie lublinian Damian Schulz.

20:15
    Skutecznie gra atakiem ze środka Bułgar Ilija Petkow.

20:14
    Nie było bloku po ataku w aut Pierre Derouillon'a i kolejne oczko na koncie gospodarzy.

19:14
    Z kwadratu dla rezerwowych środkowy Bogdanki LUK Lublin Maciej Zając punktuje w ataku ze środka.