Jastrzębski – GKS | 3:1 (koniec) | | | Ślepsk – Barkom | 0:3 (koniec) |
Budowlani – Rysice | 1:3 (koniec) | | | BKS – Pałac | 3:1 (koniec) | | | UNI – Radomka | 3:1 (koniec) |
finał
UNI Opole
|
3 |
26 | 25 | 25 | 25 | ||
MOYA Radomka Radom
|
1 |
24 | 23 | 27 | 23 |
Zarejestruj się i zyskaj zakład bez ryzyka 500 PLN! Go+BET
|
||
Koniec meczu
|
||
25:23
|
Seta wygrywa UNI.
(21:23:06)
|
|
0:0
|
Czwarty set rozpoczęty.
|
|
25:27
|
Seta wygrywa Radomka.
|
|
0:0
|
Trzeci set rozpoczęty.
|
|
25:23
|
Seta wygrywa UNI.
|
|
0:0
|
Drugi set rozpoczęty.
|
|
26:24
|
Seta wygrywa UNI.
|
|
0:0
|
Mecz się właśnie rozpoczął.
|
|
Witamy. Mecz rozpocznie się o 19:00 i będziemy informować o zmianach stanu..
|
Czas meczu: - 4. set: - |
|||
UNI | Radomka | ||
---|---|---|---|
4. set | Mecz | 4. set | |
Suma zdobytych punktów | |||
1 | 3 | 1 | 0 |
Najwiecej punktów z rzędu | |||
1 | 2 | 1 | 0 |
Piłki setowe | |||
0 | 0 | 0 | 0 |
Piłki meczowe | |||
0 | 0 | 0 | 0 |
Statystyki serwisu | |||
Asy ** | |||
0 | 0 | 0 | 0 |
Błędy serwisowe ** | |||
0 | 0 | 0 | 0 |
Punkty zdobyte przy serwisie | |||
0 / 0 0 % |
1 / 2 50 % |
0 / 2 0 % |
0 / 1 0 % |
Statystyki returnu | |||
Punkty zdobyte przy returnie | |||
1 / 1 100 % |
2 / 2 100 % |
1 / 2 50 % |
0 / 0 0 % |
Informacja dla statystyk | |||
** Liczba asów i błędów serwisowych podczas meczu jest nieoficjalna. |
UNI Opole:
Orzyłowska, McCall, Barbero, Olaya, Janicka, Pamuła, Lijewska, Zaroślińska-Król, Połeć, Kecher, Sieradzka, Bińczycka.
Libero: Ad. Adamek, Białek.
Zmiany:
Trener: Nicola Vettori
MOYA Radomka Radom: Reiter, Nowakowska, Łyczakowska, Johnson, Gajer, Murek, Gałkowska, Świrad, Schoelzel, Moskwa, Dąbrowska, Rybak-Czyrniańska.
Libero: Stenzel, Strasz.
Zmiany:
Trener: Jakub Głuszak
Libero: Ad. Adamek, Białek.
Zmiany:
Trener: Nicola Vettori
MOYA Radomka Radom: Reiter, Nowakowska, Łyczakowska, Johnson, Gajer, Murek, Gałkowska, Świrad, Schoelzel, Moskwa, Dąbrowska, Rybak-Czyrniańska.
Libero: Stenzel, Strasz.
Zmiany:
Trener: Jakub Głuszak
Sędziowie:
Sędzia pierwszy: Zbigniew Wolski
Sędzia drugi: Bartosz Słowik
Komisarz: Bogna Kalicka
Kwalifikator: Ryszard Dietrich
Widownia:
Sebastian